Možnost těhotenství?

Od: Datum: 06.06.16 21:32 odpovědí: 5 změna: 07.06.16 09:16
Zdravím, chci se zeptat, zda můžu být těhotná. S přítelem jsme dnes měli nechráněný sex. Menstruace mi skončila ve čtvrtek. Antikoncepci jsem měla začít brát v sobotu, ale zapomněla jsem a vzala si 2 najednou v neděli. Děkuji za rady.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.06.16 21:44

Samozřejmě, můžete

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.06.16 08:16
avatar

Pokud to vyjde, gratuluji. Ženy se dnes v mládí úporně chrání před otěhotněním, naopak, když pak začnou tikat biologické hodiny, dokáží dělat psí kusy, aby k otěhotnění došlo. Často ani nedojde. Bohužel. Co člověk v mládí zanedbal, to pak nelze už vrátit.

Ať je, jak je, nenervujte se. Pokud k otěhotnění nedojde, budete asi ráda. Pokud ano, buďte ráda taky. Život se pokaždé nechá nějak přizpůsobit malému stvořeníčku. Vezmete si svého chlapce, budete rodina, budete se těšit z potomka. Jsou to hezké chvíle, ráda vzpomínám na dobu, kdy byly děti maličké.

Nechte to být, nepanikařte. Jak říkal už Švejk: Ještě nikdy nebylo, aby jaksi nebylo...Uvidíte sama. A jednou třeba budete ráda, že se stalo právě takhle. *slunce* Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.06.16 08:21
avatar

Napsala jste to moc hezky, ale co když má tazatelka 16 let a její přítel jakbysmet? Dneska má kdejaká sotva panenkám odrostlá slečna už přítele, dříve měla kluka, nebo s někým "chodila"... , tak se to ani nepozná, píše-li dospělá žena, nebo mladé pubertální děvče.

A pro tazatelku: Ano, možnost otěhotnění tady je. Ale ta je vždycky, pokud žijete aktivním sexuálním životem.

doplněno 07.06.16 09:02:

Pro Jmlc: No, možná že to byla trošku komplikací do jejich šestnáctilého života... Ptal jste se jich na to? Vás se to už netýká, ale co byste dělal vy, jako budoucí šestnáctiletý otec? Skákal byste štěstím do stropu? Podle vaší odpovědi, asi ano, viďte. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 07.06.16 08:34
avatar

takové, co porodily v 16ti znám dvě - obě žijí dodnes a mají krásné děti... je to jen trocha komplikace do aktuálně pohodlného života...

doplněno 07.06.16 09:16:

Jedna je velmi dobrá známá, druhá je v podstatě téměř z rodiny. Mám tedy dostatek informací. A co bych dělal já? Já si vzal manželku - pannu, o panenství přišla den po svatební noci. Jsem zastáncem "sex až po svatbě" - ale nechtěl jsem to tu ventilovat jako první reakci s "kiš-kiš".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.06.16 09:16

trocha komplikace?*ee* Malé dítě překope celý dosavadní život. A v dnešní době dvojnásobně. Takových "hrdých" maminek, co se rozhodly mít dítě za každé situace, tu mám coby klientek mraky. Po hrdosti ani vidu. Zbylo jim jen dítě a někdy dluhy. Výživné v nedohlednu. Takže žijí v azyláku ze sociálních dávek. Trošku se začněte dívat na svět jinýma očima .

Pro tazatelku - ano můžete být těhotná. Jestli bohudík či bohužel - to záleží na Vás.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.