Být ve vztahu s někým kdo Vás nemiluje

Od: Datum: 02.06.16 10:40 odpovědí: 9 změna: 16.06.16 17:08

Paní Jarušce je 48 let je rozv. a má vztah s p.Jaromírem, stejně starým, p.Jaromír je též rozvedený. Bydlel donedávna s p. Jarmilou, nyní sám. Vztah s Jaruškoubyl o navštěvování, občasných výletech atd. Nyní se p.Jaromír chce přestěhovat do města kde bydlí Jaruška, do bytu, který je i blízko Jarušky. Jaromír zná Jarušku hodně let, velice si ladí po intim,stránce, mají stejné zájmy, inteligenci. Jaromír Jarušce číká, že s ní chce být daeko častěji, že nikoho jiného nechce, v tom hraje hlavně intim stránka.Nejednalo by se o vztah pod jednou střechou, protože Jaruška se doma musí starat o těžce nemocnou maminku, ale jinak vážný vztah .. A nyní o co jde. Jaruška je jak se říká "cíťa" se snem mít partnera, který ji bude milovat, prostě pro něho bude jediná. Je to její slabost. Jaromír psal Jarušce někdy hezké sms, které ale spíše vypovídaly o touze než citech..Po hezkých chvílích to z něj jak se říká i dostala to "miluji tě", ale musela si o to říci, že to chce slyšet. Nyní J.na Jaromíra klekla, jak to tedy je a Jaromír upřimně řekl,..že to přijde..Jarmilka se v kavárně rozbrečela a utekla. Ted neví co má dělat, protože ví, že Jaromír svým bývalým partnerkám to miluji tě říkal i psal, tedy alespo|ň ze začátku. tzn.že je vnímal jinak než ji.Takže bilancuje..Jaromír s ní chce být, v intim klape ok,rozumí si. Proti... ví, že ona v tom vztahu bude mít ráda více, je zraněno její ego, bejvalky se milovaly a já ne..Co poradíte Jarušce? Je to má nejlepší kamarádka Prosím o názory ženy v podobném věku, které něco podobného řešily, prožily.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 02.06.16 11:32
avatar

Jelikož se Jaruška stará o nemouhoucí maminku, jistě se cítí vyčerpaná, prázdná a potřebuje někde nabrat energii a jistě ji bere ze vztahu s Jaromírem, z pěkných prožitých chvil. Jenže je vidět, že jaromír to má jinak, jemu jde jen o sex. Myslím si, že Jaruška, sama cítí, že to není ono a proto se Vám svěřila a chce poradit o něčem, o čem ví, že není to pravé ořechové. Jaruška má stíženou situaci svou péčí o maminku a tím je citově více zranitelná. Prostě, něco jiného je pokud s druhým sdílíme vše, ty starosti i ty radosti a to v tomto případě není.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.16 16:08
avatar

Jak může Jaruš vědět, že ten její Jaromír říkal bývalým přítelkyním "miluji tě"? To ho zpovídala, nebo on to vyprávěl? Jinak by se měla paní Jaruš probudit z romantického snění a být ráda, že je k ní pan Jaromír upřímný. Nemiluje ji, ale je mu s ní dobře. Tím ona ví, na čem s ním je, a podle toho se zařídit. Buď jí to bude vyhovovat a pokračovat ve vztahu, nebo se s tímto stavem nespokojí a začne hledat někoho dalšího, pro kterého bude jediná. Ale berte to tak, že v jejím věku už každý muž má za sebou nějakou minulost (děti, bývalé manželky) a najít tak někoho, pro kterého bude jedinou, bude složité. Ani ona nemládne a nekrásní...


doplněno 03.06.16 07:38:

Jestliže paní Jaruš leze do cizího mobilu a čte si v něm, tak to asi nebude taková romantička a "cíťa", za jakou se vydává. Je zcela obyčejná stíhačka, která musí mít vše pod svojí kontrolou. To ať se pak nediví ničemu. Pokud jí pan Jaromír nevyhovuje, stejně ho nezmění a nezmění ani jeho city k ní. Je už dost stará na to, aby to pochopila. Kdybyste nenapsala, že se jedná o téměř padesátiletou ženu, tak si bych tipla, že je to příběh o dvou puberťácích... z toho jednomu jde jen o sex a ten druhý chce romantická slovíčka, kytky, svíčky...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.06.16 16:12
avatar

Pan Jaromír má ženskou na sex, která je fajn. Nemiluje ji, ale ve svém věku se nejspíš už smířil s tím, že je lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše. Paní Jarmile očekává osudovou lásku. Takže každý chce něco jiného. Buď paní Jarmila zvolní, anebo se s tím smíří.

Znám dvojici, kde to je opačně - ona bydlí sama, nechce mít chlapa doma, on za ní chodí a společně jezdí na výlety atd. Tohle super, ale ona ho nemiluje... prostě jí to vyhovuje, ale osudová láska to není.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.16 16:45
avatar

to je námět pro 987654321. díl Ulice? Máte v něm chybu, ne? Jaromír se s Jarmilkou rozešel a nyní je sám. Neměla by se v kavárně rozbrečet Jaruška?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.06.16 15:10
avatar

figurek® Datum: 02.06.16 16:45

*smich* trefné ! Taky nemusím červenou knihovnu. Na Ulici jsem se podívala jednou, někdy v "minulém století" když začínala...od té doby nikdy..*frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dayenaaa
Datum: 03.06.16 07:29

Samozřejmě v té kavárna se rozbrečela Jaruška...jinak Jaruška to zjistila tak, že mu vlezla mu do mobilu, kde zjistila, zamilované sms pro Jarmilku.

Datum: 03.06.16 08:01
avatar

Boha, vy píšete stylem, jak kdyby jim bylo 80 let, ale zároveň chování odpovídá tak na 15. Prostě borec má ženskou na sex. Buď s ním bude i tak, nebo ho pustí k vodě, a najde si někoho, kdo ji bude teda milovat. Za lezení do cizího mobilu by si "Jaruška" měla dát facku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 17:08
avatar

kolikoli - Chtěla bych vidět toího charaktera, který by se tam nepodíval, když mu jde o všechno! Tyhlety morální kecičky jsem slýchávala od lidí do doby, než jim partner začal zahýbat. Pak jaksi ztratily smysl a ty lidi zábrany. Pokud s námi druhý voře, tak ze slušnosti ten podstatný důkaz někdo snad nevyloví?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.06.16 09:47
avatar

- sice se v tom příběhu trochu ztrácím, ale řekla bych, že ve 48 letech (a ještě se závazkem) bych byla vděčná za každého chlapa, který by měl o mne zájem, se kterým bych si mohla popovídat, vyjet si na výlet, do divadla a tak..

Samozřejmě, pokud by to nebyl žádný "zoufalec" a byl, jak se říká "k světu". To je ta otázka ! - pokud by to byl pěknej a šarmantní mužskej, tak by ta paní Jaruška (?) asi moc nepřemýšlela, jestli je to ta opravdická láska.

Vždyť se může vždycky rozejít, když potká lepšího, ne?! Jenom pozor, aby ji ten "vysněnej princ" neobral o peníze ! - to je celkem běžný scénář osudů starších žen.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.