Byla jsem znásilněná kamarádem

Od: Datum: 07.06.16 12:54 odpovědí: 39 změna: 25.06.16 19:42
Dobry den, prosim Vas spis o psychickou oporu... O vikendu me znaslnil ted uz byvaly nejlepsi kamarad.. Jeho pritelkyne mi ted vyvolava a vypisu ze jsem ho svadela ja, pritom mam i modriny od neho :( ale nejvic se desim abych z toho nebyla tehotna, za jak dlouho muzu zkusit tehotensky test? Jsem 3 tydny po potratu. Dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.16 13:02
Pokud jsi byla znasilnena, mas jit nahlasit vse na policii. Je jasne, ze z toho bude humbuk, ale nasilnik by mel byt potrestan. Dnes to projde u Tebe, priste si troufne na dalsi. Pokud hodlas mlcet, nebo si stezovat jen tady, je to mlaceni prazdne slamy.
Ohodnoceno: 3x

Datum: 07.06.16 13:05
Ja se bojim a hlavne byl to kamarad od zakladky :(
Od: lujs®
Datum: 07.06.16 13:11

Okamžitě nahlásit na policii.

TO MU NESMÍ PROJÍT !.!.!.!.!

Ohodnoceno: 0x

Od: pletjtvak
Datum: 07.06.16 13:14

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.06.16 14:00

pletjtvak Datum: dnes 13:14

Také tomu nevěřím. Zase nějaká ujetá zábava z fejsu. Normální žena se vážně zachová jinak. Především jde na policii a k lékaři.*nevi*

Datum: 07.06.16 14:19

Ono se o tom hezky mluví. Jakkoli je tento dotaz podivný, spousta žen znásilnění nenahlásí, protože se stydí a připadá si "pošpiněná". Nebo se prostě bojí zastrašování pachatele, bojí se, co tomu řekne okolí, rodina, přátelé, děti atd.

doplněno 07.06.16 14:31:

Právě anonymní diskuze vypadá leckdy lépe, než soucitné pohledy a rady kamarádek. Alkohol je diskutabilní... neměla by se spousta věcí, a stejně se dělá.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.06.16 14:22
Ano a hlavne jde i o to ze jsem pred 3 tydny potratila a bojim se doktoru protoze jsrm mela styk zakazany i se svym partnerem
Datum: 07.06.16 14:28

martino, žena, která se stydí, tak si o tom nepíše s kamarádkami a nepiše do poraden. Zvláště, když je teoreticky 3 týdny po abortu. Protože správně neměla ani pít. Je to prostě nesmysl.

doplněno 07.06.16 15:27:

protoze jsrm mela styk zakazany i se svym partnerem
-----------------------------------------------------------------------

Aha, máte partnera, takže to je ten důvod, proč nechcete aby se to vědělo. Ovšem zaráží mě na druhou stranu, že si o tom píšete s kamarádkami. Tady jste anonymně, ale ty kamarádky...

Od: vilik
Datum: 07.06.16 14:36
S těmito odpověďmi a odsudky bych byl hodně opatrný. Ano, může to být vtip nebo msta, ale nemusí.
Ona totiž ta normální žena možná nechce jen tak prásknout kamaráda, když ho zná tolik let. Může mít třeba pocit, že ho nechtíc vyprovokovala, že nějak selhala.
Může se jí rozpadnout vztah.
Nebo nechce mít cejch znásilněné, tu ostudu, ty dohady, kdovíjak to vlastně bylo.
Bojí se výslechu, popsat někomu konkrétnímu podrobnosti.
Kluk může klidně dostat podmínku či směšný trest, ale ona i po letech bude ta znásilněná.
Podle statistik je nahlášeno jen okolo 10% znásilnění, zbytek není. Podle vaší definice normální ženy by 90% znásilněných, kteří to nehlásí, byli jen muži a ženy nenormální.
Pokud jste erudovaní v oboru a znáte případ osobně, tak samozřejmě máte na odsudek právo.
doplněno 07.06.16 15:12: Koukám, jak to tu přibývá...
Děkuju za body, ale bohužel neumím poradit. Jen mi přišlo ubohé to napadání.
V situaci, kdy bych to nikomu nevykecal, bych spíš byl pro to násilí nehlásit a zachovat se podle Dabla, tedy zapomenout a přestat se s ním vídat. Ale po doplnění toho, kdo všechno o tom ví, bych naopak radil rychle jednat. Tohle je přesně ten stav, kdy to už všichni vědí a myslí si, že jste nějaká ta lehká, když s ním spíte a navíc před svatbou. Protože kdyby to bylo tak, jak píšete, nahlásila byste ho.
Ale jak píšu, radit si netroufám.

Datum: 07.06.16 14:41
Dekuji za podporu. A tak to i mam proto pisu zde.. Kamaradky na me hledely ale neporadily. A vite co to je kdyz mam pred svatbou a byla sem znasilnena nejlepsim pritelem? :(
Datum: 07.06.16 14:42

Přesně tak *palec* a bodík.

Datum: 07.06.16 13:48

Tak... pokud je to pravda, fofrem do nemocnice na příjem nebo ke gynekologovi. Tam poznají znásilnění bezpečně + modřiny, budeš mít v ruce aspoň něco. Pokud navíc onen pán ejakuloval, najdou se zbytky spermatu.

doplněno 07.06.16 14:04:

Jo. Zbytky spermatu, odřeniny uvnitř vaginy a modřiny zůstávají několik dní.

Datum: 07.06.16 13:58
I kdyz uz je utery a stalo sr to v sobotu?
Datum: 07.06.16 14:04

Nezlobte se, ale ještěže jste nepočkala až na Vánoce. Jinak, co my s tím tady, jakou radu od nás ještě chcete? Mimochodem, Váš styl psaní neodpovídá znásilněné ženě, dívce. Až se budete nudit, najděte si jinou zábavu.*sok*

doplněno 17.06.16 17:18:

suzymon® Datum: včera 19:51

Souhlasím s tím, co jste na závěr napsala.

Datum: 07.06.16 14:09

Znásilnění jděte nahlásit na policii a modřiny ukažte u lékaře, ne zde na poradně. Pokud je to skutečně pravda, tak ho udejte! Těhotenský test až tak desátý den...

doplněno 07.06.16 14:27:

Doktorů se nebojte. Nemůžete za to, že Vás někdo znásilnil přece. A pokud to nebyl pohlavní styk dobrovolný, nechtěla jste ho, pak to znásilnění bylo. Nejde jen o případné těhotenství, co když Vás něčím nakazil?

doplněno 07.06.16 14:39:

Nedovolte, aby mu to prošlo. A nestyďte se vyhledat i psychologa.

Datum: 07.06.16 14:33
Pro mne je nejhorsi ze to byl moc dobry kamarad :( ale budu muset vas poslechnout protoze jsem s toho psychicky hodne spatna
Datum: 07.06.16 14:06
Dekuji aspon nekdo mi tady poradil.
Od: bour
Datum: 07.06.16 14:09

1. v jakém alkeholovém stavu byli oba aktéři?

2. byli ste tam sami? Existují svědci jak pro tvůj výklad i kámoše?

3. Kámoš se začal chovat jinak před nějakou dobou? Bylo to od něj (ne)předvídatelné Jak jste se setkali? Náhodou nebo jste nějaké setkání s přáteli...

4. obligátní otaázka: k čemu došlo, jak dlouho (a hluboko) to trvalo? Měl ochranu?

Poznámka: z fotek nic nejde poznat.

Datum: 07.06.16 14:19
No oba jsme popily ,mely kolaudaci. Prave ze se to od neho nedalo ocekavat. Vzdy mi pomahal. No a jediny svedek ( muj rocni syn ) mi spal v kocarku. Byl bez o ochrany.
Datum: 07.06.16 14:39
V první řadě si musíte srovnat v hlavě zda chcete stim něco dělat nebo nechcete
Pokud nechcete skočte si akorát na gynekologii a nechte se prohlídnout aby se předešlo nákým zdravotním problémům a dál se o tom nikde zbytečně nezminovat.
Pokud chcete aby dotyčný byl potrestán tak nahlásit na policii a počítat jak s výslechem tak i se zdravotní prohlídkou

Datum: 07.06.16 14:45
Ja prave nevim jestli ho chci potopit i kdyz mi ublizil :(
Datum: 07.06.16 14:52

Snad takovýho hajzla nechceš chránit. Co až to udělá další holce?

Ještě dotaz... nebyla předtím nějaká muchlovačka, která ho navnadila? Nechtěli jste to pod vlivem alkoholu oba dva, zatímco ty jsi v poslední chvíli couvla? Samozřejmě tím neomouvám, co udělal, jen se ptám.

doplněno 07.06.16 15:04:

Tím hůř. A měl by od tvého snoubence dostat tak přes držku, aby si to dlouho pamatoval. Já jsem asi svině, protože bych ho udala a s chutí. Kamarád nekamarád, on se tak taky nezachoval, proč mu zachraňovat zadek, šmejdovi?

Datum: 07.06.16 15:02
Ne jsem zasnoubena a mam rocni dite opravdu to v planu nebylo :(
Datum: 07.06.16 15:05
No tak to by mi zajímalo co na to říká přítel?

Datum: 07.06.16 14:53
Znaly ste se léta,jak říkáte dost vám pomáhal,pak ste se spolu opily a on se neudržel jo alkohol je občas potvora a jak to tak čtu tak to rozmazávat nechcete .
Takže to vidim tak že to zústane na největším doktorovi všech dob a tím je ČAS .
Modřiny se zhojí a vy si najdete slušnější kamarády a budete si dávat větší pozor na to ským si tu lahev alkoholu příště otevřete.

Datum: 07.06.16 15:30

Jediné adekvátní řešení je doktor a policie. Jsi zasnoubená, chceš se vdávat. Uvědom si, že jednou to stejně vyplave na povrch. A pokud mu to projde tentokrát, tak může předpokládat, že mu to příště projde zase. A ty už pak těžko budeš moci říct "já nechtěla".

Datum: 07.06.16 16:41

Přesně jak píše ladin, takové věci se prostě nedělají, tak to začněte řešit přes Policii. Ničeho se nebojte a jděte do toho. Nebo chcete, aby to samé udělal další holce?

Od: jenda2
Datum: 07.06.16 17:08

No a když vyjde najevo, že jste lhala, tak vás odsoudí. Spravedlnost pro všechny.

Datum: 07.06.16 16:52

Nějak tomu všemu nemohu věřit.

Jste asi příliš důvěřivá až prostoduchá, pokud popíjíte s kamarádem /bez svého snoubence/. Kolaudaci jste oslavit mohli, proč ne, ale měla by tam být asi parta pracovníků, Vy, Váš snoubenec, případně třeba i nějaká Vaše kamarádka, která Vám třeba pomáhala s pohoštěním. Pokud jste pila jen Vy a kamarád, byla to pro něho doslova výzva. Zvláště, pokud mu alkohol poněkud odboural zábrany, pokud jste byla třeba lehce oblečená, nějaká ta tílečka, šortečky, apod., či pokud jste si vyprávěli nějaké lechtivé vtipy. To vše je živná půda pro něco, co se nemělo stát.

Nechápu, jak jste mohla slavit kolaudaci jen sama s ním. Už to samo je pro něj prostě pobídka. Máte chlapa, který si Vás chce vzít a Vy popíjíte s cizím? Ten Váš byl, chudák, kde? Že by zase popíjel někde s nějakou zednicí?

Dost mi vadí, jak se mrskáte s tou policií. Pokud to nenahlásíte, asi budete dobře vědět, proč. Možná nějaká provokace, svádění z Vaší strany. Asi víte dobře o něčem, s čím byste se policii nerada svěřovala. A asi máte sama i kus viny. Nikdy není vinen jen jeden.

Nahlásila bych to okamžitě po činu. Jinak, pokud mu to projde, může si vyčíhat, až budete sama doma a přijít zase. Nebo to bude zkoušet u jiné dívky, která na Vaši hloupost a liknavost pak doplatí ošklivým zážitkem.

Je mi z toho smutno a připadá mi, že něco tajíte, když do toho nechcete zapojit policii. Být vaším snoubencem, ještě bych si ten závažný krok do budoucna s Vámi pořádně promyslila. Nedivte se mi, nemám dobrý pocit. Jaga.

Datum: 07.06.16 18:31

Moment... popíjet s kamarádem (nemůžeme za to, co se z něho vyklubalo), bez snoubence ve vedru v lehčím oblečení se jako nesmí? Jaké "popíjíte s cizím"? *sok* S nejlepším kamarádem normálně chodím na akce, nikdy by mě nenapadlo se halit do dlouhých kalhot a haleny, jen aby u něj nevnikla "živná půda". Když je venku teplo, vezmu si šortky a tílko... a omlouvat případné napadení nebo znásilnění nějakým lehčím oblečením, to snad není ani myšleno vážně. Nakonec abychom kvůli prasákům a jiným existencím chodily fakt v nějakém celotělovém hávu...

Od: jh®
Datum: 07.06.16 18:44

Martino, to jako nevíte, že s nejlepším kamarádem se musí chodit na pivo ve vaťáku? ...šiš... *ee*:-D

Ale k dotazu: taky radím mazat na policii a k doktorovi... jestli už není pozdě (na toho doktora po třech dnech).

Datum: 07.06.16 19:57

martino, ale babajaga má kus pravdy. Já jen dodám, že si neumím představit, že jsem v šestinedělí po potratu a tohle by se mi stalo a já s tím nepůjdu k doktorovi.

Jednak by doktor okamžitě poznal, že to nebylo dobrovolné, ale násilné a dal mi o tom potvrzení, ale hlavně bych dostala pilulku proti početí, to se dává znásilněným ženám, u ní zvlášt, ted řadu měsíců nesmí dojít k potratu, ale hlavně by mě zajímal můj zdravotní stav.Navíc bych mohla být ohrožena pohlavní chorobou a místo svatby by se konalo uplně jiného...

Nepíše že by po tomto incidentu krvácela, ačkoliv při násilném aktu v šestinedělí by tomu tak rozhodně bylo. A byla by to i příšerná bolest při násilí. Měla by velké zdravotní problémy. Prostě tam nesedí více věcí. Proto babajaga uvažovala tak jak uvažovala...že všechno mohlo být jnak.

doplněno 08.06.16 07:32:

martinaa® Datum: dnes 06:39

Martino, to je mi také jasné, že ne všechny ženy dodržují zákaz sexu v šestinedělí. Ovšem co je dobrovolné, nemusí tak ublížit jako násilí. To se domnívám, že tam zdravotní problémy - krvácení, bolesti atd. opravdu mohou být...a tazatelka ani muk o podobných problémech, které ženy obvykle rychle donutí jít k lékaři...

Nicméně se přikláním dál k pochybnostem babyjagy...má svůj názor a má na něj právo, nemusí se řídit jednotným názorem. Tazatelka dostala rady - policie, lékař...dál tu ale tazatelka píše že tohle nemůže..její argumenty...aby to nikdo nevěděl, ale přitom si o tom píše se všemi kamárádkami, jsou divné, takže opravdu to dost lidem přijde nestardantní chování po znásilnění...a pokud na to rádci měli rozdílný názor, prostě ho napsali.A proč ne?

doplněno 08.06.16 07:42:

blesik® Datum: dnes 01:58

blesíku, ve všem, co píšete Vám dávám za pravdu až na jednu věc. Tazatelka píše, že si o tom dopisuje se svými kamarádkami. Proto se nedomnívám, že si ponese v duši nějaké tajemství, když to pojala ne jako skandál, ale jako senzaci, o které nutně musí kamarádky ( patrně i na FB, což je i hlásná trouba do světa ) vědět, protože rozhlásit mezi kamarádkami, že jsem byla znásilněná a nejít na policii, si doslova říká o malér, zatajila trestní čin se tomu říká. Proto některé rádce jaly i pochybnosti...

Datum: 08.06.16 06:39

"ačkoliv při násilném aktu v šestinedělí by tomu tak rozhodně bylo. A byla by to i příšerná bolest při násilí. Měla by velké zdravotní problémy" - jen domněnky, znám hned několik žen, co přes doporučení lékaře sexovaly v šestinedělí, byla prostě chuť a nebyl problém. Jistěže se to mohlo odehrát jinak, než tazatelka popsiuje, ale kritizující a vysmívající se "rádci" si těžko uvědomí, že takový člověk, který po položeném dotazu sklidí výsměch a kritiku, že si za to vlastně může sám (narážku na děti-kukačky, kterou jsem osobně nechala smazat, nechápu už vůbec, to je hodně za hranicí), příště nepřijde. Je přinejmenším hloupé, pokud vím prd, tazatelku urážet, psát, že si za to taky může sama a podobě.

Datum: 08.06.16 01:58

Vy jste byla "použita" a proti své vůli! Měla byste to nahlásit, přeci ho ještě nebudete chránit? Pokud byl Váš letitý kamarád, tak zneužil Vaší důvěry a soucit není na místě. On ho s Vámi taky neměl! Jinak to v sobě ponesete, jako potupu a tíživé tajemství, do konce života. Ono se i řekne: "Neubylo", ale on Vás ponížil, když Vás dostal, proti Vaší vůli, do tak ponižující situace a nebral ohled na to, že se bráníte, že to nechcete, jen se na Vás sprostě a sobecky ukojil, jak nějaký úchyl! A tohle si ponesete v duši.

Datum: 09.06.16 15:14

Jakýpak kamarád!
Okamžitě s tím běžte na policii!

Od: petule
Datum: 10.06.16 13:31
No tak vidím,ze Češi se nezapřou... myslím,ze se ta dívka neptala na to co ma dělat,ale ptala se za jak dlouho je možné si udelat těhotensky test ...
Bohužel někteří z Vás tu píšou a ponižují jen proto,aby sami sobě dokázali,ze oni by to určitě udělali jinak protože jsou lepší a hlavně ze jim se to stát asi nemůže nebo co... prostě z některých z Vás mam zase já spatny pocity a dojmy ...
Tehotensky test si udělat můžeš zhruba po týdnu,určitě bych udělala dva za sebou s časovým odstupem +/- 5 dní .. v sestinedeli je bohužel velké riziko snadnějšího otehotneni,ja osobně bych doporučovala zajít k lékaři,nemusíš mu říkat,pokud nechceš,za jakých okolností k tomu došlo,byť by to samozřejmě bylo lepší,ale k doktorovi bez určitě.Jemu nic vysvětlovat nemusíš,stačí říct ze jsi měla nechráněný pohl. styk..
Je mi líto,co se Ti stalo,bohužel je takových případů vic a většina dívek to nehlásí a těm dotyčným to prochází dál.. Budu držet palce a je jen tvá věc,jestli to bylo tak jak říkáš,nebo to vzniklo jinak..nejsi povinná to nikomu z nás vysvětlovat a obhajovat se .. Držím pěsti =)

Datum: 10.06.16 14:03
Dekuji moc za podporu. Nenahlasila jsem ho ale mam z toho blby pocit.. Tak snad test vyjde negativne
Datum: 16.06.16 19:51

A bylo to opravdu znásilnění? Já jsem si přečetla všechno, odpovědi i Vaše dodatky. Mám pocit, že jste prostě popíjeli, situace ze zvrtla a došlo k sexu oboustranně chtěného. Píšete, že u toho byl jenom Váš malý syn. Kde se tam vzal, když jste kolaudovali? To jste koladouvali sami dva u Vás doma? Nebylo to tak, že jste něco v práci oslavovali a Vy jste si kamaráda pozvala domů a došlo k sexu a Vy teď máte strach, aby se to neprovalilo? Píšete, že máte před svatbou a že se bojíte, abyste nebyla těhotná. Myslím si, že máte spíše strach, aby to on někde nevykecal kamarádům a Váš snoubenec se to nedozvěděl. Jinak byste nehleděla na to, jestli to je kamarád ze školy. Znásilnění není sranda, je to brutální útok a není na místě sedět doma a přemýšlet jestli to byl kamarád. Kamarád to nebyl, když Vás násilně donutil k sexu, tak jaképak fraky. Myslím si, že to bylo všechno úplně jinak. A podle mne je dobře, že jste na policii nešla. To byste si zadělala na pořádný průšvih. Za znásilnění může jít sedět na pár let do vězení a mohla byste zničit jednomu člověku život. A kdyby se prokázalo, že jste lhala, tak byste ho zničila i sobě.

Od: balzerka
Datum: 25.06.16 19:42

Dokud nevíte, jak tohle řešit, tak nic nepovídejte kamarádkám. Máte oba zaděláno na obrovský průšvih a podle toho, co píšete, nakonec budete muset mlčet. Pokud by šel za znásilnění sedět, čekejte pomstu a rozpad Vašeho i jeho současného vztahu. On se bude bránit při vyšetřování případu tím, že jste ho vyprovokovala. Že jste byli oba opilí ap. Svědky nemáte, tak nedokážete nic. Nezbývá Vám, než mlčet a modlit se, aby tahle akce neměla následky. A kamarádkám , pokud by se ptaly, tak říct, že jste se s kámošem nějak vyrovnali a že nechceš, aby se o to mluvilo. Prostě si vsugerujte oba, že nic nebylo.Odmítejte diskuse na toto téma. Tyhle nervy jsou trest a ponaučení pro oba.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.