1x

Pravděpodobnost otěhotnění

Od: Datum: 12.05.16 14:06 odpovědí: 7 změna: 12.05.16 18:48

Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit o radu. Jak moc je pravděpodobné, že jsem otěhotněla? Dne 22.4.2016 jsem si vzala poslední prášek antikoncepce a další už jsem nezačala brát. Dne 1.5., 6.5., 7.5. a 8.5. jsem měla nechráněný pohlavní styk. Jak moc je pravděpodobné, že bych otěhotněla takhle mrzy po vysazení antikoncepce? Velice Vám děkuji a přeji krásný den

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.16 14:12

Hlavně klid, teď už stejně nemá smysl řešit pravděpodobnost, kterou vám stejně nikdo nijak nedokáže spočítat. Udělejte si po čase test a zařiďte se podle toho. My vám akorát můžeme držet palce, aťo do dopadne podle vašich představ (ať už jsou jakékoliv).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.05.16 14:15

Já bych řekla, že pravděpodobnost je vysoká.. Někdo tvrdí, že první tři měsíce je pravděpodobnost otěhotnění dokonce nejvyšší a jiná má problém, než se jí cyklus srovná.. Těhotenský test, napoví víc..

Od: hk
Datum: 12.05.16 16:31

Jak jste přišla na to, že by to bylo "brzy". Vysadila jste HA, odmenstruovala, takže následně již nejste chráněná a otěhotnění je možné kdykoliv. HA , kterou jste brala před menstruací nemá žádný vliv na to, že po menstruaci začal cyklus znovu nanovo.

Od: iv®
Datum: 12.05.16 17:39
Stačí lehké počty abychom zjistili že ovulace, pokud k ní ihned po skončení užívání dojde je to obvykle 10-12 den cyklu což by odpovídalo 8.5-10.5. Ale tohle je jen nastrel možného začátku ovu. Kdoví jaký cyklus má tazatelka.

Od: jenda2
Datum: 12.05.16 18:02

A to hlavní, proč děláte takové hlouposti? To nějak nedává smysl.

Od: iv®
Datum: 12.05.16 18:39
Tak je zřejmé že si tazatelka těhotenství přeje. Alespoň mě to tak přijde .

Od: pb®
Datum: 12.05.16 18:48

Záleží na tom, jak moc jste "chytlavá". Být to já, tak zaručeně těhotná jsem. Někdo se snaží měsíce či roky a nic, na některou stačí tzv. hodit trenky a je těhotná.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.