Pory na nose

Od: Datum: 05.05.16 10:15 odpovědí: 9 změna: 07.05.16 00:15

mam pory na nose,takove male cerne tecky,nekdy i bez tecek a takove male dubky,nelibi se mi to,zkousela jsem i pasky na nos si koupit,ale zadnej zazrak se nekonal,mate nejakou radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 05.05.16 11:19

Vymačkat a je po problému. Jednoduché, rychlé a účinné. Plky o škodlivosti takového postupu jsou o ničem. Na závěr použijte čistící masku. Opakujte, když je třeba (nejlépe 2x týdně). Do měsíce jste bez teček.

Ohodnoceno: 0x

Od: susenka
Datum: 05.05.16 11:21

to bych musela vymackat celej nos a to docela boli,zkousela jsem to,jde to ale mam ten nos pak sedreny a cerveny a stejne se tam pak zas objevi

Datum: 05.05.16 11:37

Aha, takže pak si ale nestěžujte, když vám vadí nějaké bebí. Nos nebudete mít sedřený a červený bude jen pár hodin. Znovu se to neobjeví, resp. max. tak jednou dvakrát, dokud čerstvý maz neprojde pokožkou ven. Máte póry ucpané z důvodu špatné hygieny. Nečistíte si řádně pokožku, proto se vám časem zanesly póry. Dokud nepochopíte, že ty špunty se dají odstranit lehce celé jen mechanicky, pak bude stále dokola psát...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.05.16 17:16

Nemáte pravdu. Černé tečky jsem řešila s kožařem i několika kosmetičkami. Závěr? Houby špatná hygiena, genetika. Rozšířené póry, které by reagovaly leda na poměrně agresivní prostředky, které se nemůžou na obličej dávat každý třetí den. Póry mám už od dětství, stejně tak moje máma, které je přes 50.

Mechanicky čistím téměř každý den.

doplněno 05.05.16 17:30:

Genetika jsou rozšířené póry. V nich se usazuje maz a nečistoty. Už chápeme? :) I kdybych se učistila, během dne se póry zanesou znovu, a znovu a znovu.

Datum: 05.05.16 17:21

Genetika a ucpané póry mazem a špínou - to museli být skuteční odborníci.

Od: sepi®
Datum: 05.05.16 14:11

Objednej se ke kosmetičce)) udělá to odborně)) pleť vyčistí, poté nanese masku na uvolnění pórů,poté vymačká,a nakonec dá další masku na zklidnění)) mačkání bude kapánek bolet, ale což, jsou horší věci na světě)) když jsem odcházela od kosmetičky, neměla jsem nic odřeného,nebo červeného))

Ohodnoceno: 2x

Od: pisalka
Datum: 05.05.16 15:37

Také mám černé tečky na nose, mechanicky je vymačkávat je nadlidský úkon a moc dlouho to nevydržím, protože jak píšete, po chvilce je nos celý rudý a bolestivý, že dál už to nejde. Já to vyřešila kosmetickým salonem (bez mechanického mačkání). Bohužel ale když už póry nemám černé, tak stejně je mám otevřené (možná tím máte na mysli ty ďubky). Budu se muset kosmetičky zeptat, jestli se mi zatáhnou nebo co pro to ještě budu muset udělat, abych se jich zbavila.

Od: susenka
Datum: 06.05.16 08:45

vcera vecer jsem si to zase vymackavala,nos bolavy a jeste ted ho mam po jedny strane cerveny,a tim jak to mackam,tak nehtem sedru i kuzu na nose a pak to mam strakaty jak kralik,takze mackani uz opravdu ne,kdo to nezkusil,nevi.A za druhe,mam velmi suchou kuzi,mazu si ji kazdy den kremem proti vysuseni,a na noc si davam odlicovaci vodu a cely oblicej procistim.Pory mam mozna ucpany z toho jak se mazu denodenne kremem,ale ja musim,plet je jinak velmi sucha,takze to neni tim,ze nedbam o hygienu,jak tady nekdo pise,myslela jsem ze mi nabidnete nakej figl jak na to

Od: mexie
Datum: 07.05.16 00:15
Smíchej 1 lžíci želatiny a 2 lžíce mléka. Pořádně rozmíchej a dej na 20 sekund do mikrovlnky. Poté ihned nanes ještě ta tepla na obličej. Po ztvrdnutí (30min cca) sloupni. Tečky vylezou a potom se vymáčknou uplně snadno. Stačí pinzetou tahat jak trčí z nosu, některé vytáhneš rovnou v té masce :) Já si tohle nemůžu vynachválit. Když to provedeš správně, tak jsi bez teček.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.