Povlečení zakoupení

Od: Datum: 28.04.16 09:35 odpovědí: 12 změna: 29.04.16 08:23

zdravím,chci si koupit povlečení ale bavlnu nevíte někdo kde bych se nemusela bát a o jakost zboží také? Kde nakupujete. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.16 10:47

Záleží na tom, kolik chcete investovat. Za velmi kvalitní si připlatíte. Já mám velmi dobrou zkušenost s prodejnou Tchibo. Je pěkné, velmi kvalitní, za rozumnou cenu. V IKEA podle ceny. Za kvalitní je vyšší cena vlastně v každé prodejně. I v Jysku. ;) Nikdy bych nekupovala na netu. Já si musím sáhnout, ikdyž vím, že existují velmi kvalitní dodavatelé.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.04.16 11:34

Mám jedno damaškové povlečení, jedno starší květinkovaté a jednoho Matějovského (Afrodita v modrém), všechna tři jsou úžasná. Matějovský je slabší, má trošku chladivý efekt. Někdo na něj nadává, ale mně i při 60°C drží tvar. A nedávno jsem kupovala prostěradla v jednom e-shopu - jestli mají takový materiál i u povlečení, pošlu Vás rovnou tam. Byla jsem nadšená, takto kvalitní a pevné jersey jsem ještě neviděla.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.04.16 16:47

neufrago,,,já také mám ráda damašek,,mám jeden asi 20let a je pořád super,,neztácí barvu ani velikost,Také mám na léto saténový ,ale ten je mi celkem k ničemu klouže a padá z postele.Na chatě mám nový a připadá mi děsně těžký,,ale byl na 2 poslele a polštáře a plachty ,barevně sladěné.A ještě jsem si koupila přes PC a ten zase bledne,,ale dost.Chci to pro syna,jsem si říkala krep je to přece chlap ať nemusí žehlit ale nevím..Ale asi koupím ten damašek koukla jsem se tady a celkem jsou hezké.díky za odpověď,,,

Datum: 28.04.16 12:52

Hlavně ne zde https://www.poradte.cz/vzkazy…-povleceni-a-zaclony-cz.html, Matějovský má velmi kvalitní ale cena mi příjde vyšší. Jysk, Ikea, ceny dobré, kvalita za tu cenu ujde. Poslední povlečení mám v akci z Lídlu, krep,na zip, cena na jednu postel 350,- už se pralo 2x a zatím v pohodě.

Datum: 28.04.16 16:40

liduš,,já mám také krep ,,ale nějak se vytáhl,je fajn,že se to nemusí žehlit...ale bojím ,že se zase roztáhne.

Datum: 28.04.16 16:46

Mám konkrétně z Tchibo, také krep, snad už 3 roky. V létě ani nic jiného nepovlékám, protože ráno vyperu a odpoledne povleču. A tvar stále drží. I barvu. Není krep jako krep.Ty levnější krepy jsou sice fajn, ale jen na chvíli.

Datum: 28.04.16 16:48

babkazov,,to je pravda a vypadá to pak děsně

Datum: 28.04.16 20:23

Krepové se mi nelíbí , flanel taky né pouze bavlnu a jestli mohu doporučit tak povlečení od firmy Matějovský a nebo Tchibo.Je to kvalitní bavlna a krásné vzory . Je to sice dražší ale stojí to za to. Na povlečení jsem ujetá mám jich hodně.Na chatě mám pěkný chalupářský vzor do červena a do modra.Nebudete litovat, jenom né ty levné nabídky, 2x vyperete a můžete to vzít na hadry. Dnes je hodně velká nabídka ...

Datum: 28.04.16 21:44

Zdravím, vynikající zkušenosti mám s http://www.textil-jimi.cz/ . Zboží krásné, příjemné, barevně stálé.

doplněno 29.04.16 08:21:

Ty mám jááá *ua*, a jsou úžasný :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.04.16 08:20

martinaa,,,,,,,,,,,tak jsem si objednala pampelišky líbí se mi díky

Datum: 29.04.16 08:23

Tak jsem se strefila do vkusu ,,,jsou krásné,,hned mne zaujaly..a jen 73kč poštovné

Datum: 28.04.16 22:04

Souhlas s babkazov-musím si taky sáhnout!:-Djá dám prostě na pocit .Ikea se dá,ale v Jysku jsem spokojenější.Krep nemusím,flanel taky né(takže netuším jaké tam mají),ale s bavlněným z Jysku jsem spokojena.Mám i z Lídlu,ty jsou takové tenké,ale líbily se mi vzory.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.