Prani potahu matrace

Od: Datum: 18.04.16 09:44 odpovědí: 6 změna: 19.04.16 14:13

Dobry den, mam potahy na matraci z line pěny 2 cm a chtela bych ji vyprat, ale kvůli objemu z line pěny se mi nevejde do pracky. Mate nekdo nějakou radu - možnost, kde vyprat, aniž bych s ni musela do čistírny? Dekuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.16 10:46

Můžete to vyprat v potoce :))

Čistírna je v tomto případě jediná možnost. Potah je dost objemný a i kdyby jste jej do pračky nacpala, tak se stejně nevypere.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilili
Datum: 19.04.16 11:59

Díky. Uz jsem to vyrésila. Kámoška mi poradila, Vezu to do laundrymatu v Korunní.

Od: pb®
Datum: 18.04.16 12:56

Najít někoho, kdo má pračku na velký objem prádla, prodávají se i na 10kg. Nebo veřejné prádelny s průmyslovými pračkami, případně opravdu ta čistírna.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.16 15:32
avatar

V rodinném domku mám vanu, v té jsem potah matrace pošlapala, skvrny vydrhla mýdlem, rejžákem. Vypustila vodu, natočila čistou a opět šlapala jako zelí vyžďuchala. To několikrát, až byla voda čistá. Vždy jsem nechala ať voda odteče, případně tomu pomohla. Byla to tíha i na postupné máchání. Poté to šlo na šňůry ven, když bylo venku okolo 30 stupńů.

Po této dřině a velké spotřeby vody, si myslím, že když to donesete do nějakého velkého centra, kde jsou tyto prádelny a čistírny, tak Vás to vyjde u nich levněji.

Já jsem volila tuto možnost, protože jsem si matraci znečistila barevnou - zelenou vodou z bezinkového obkladu a vypadalo to příšerně, že bych se styděla to tam donést. Vypadalo to, jako by tam přistál průjem*hi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.16 11:06
avatar

V čistírně berou objemnější věci na praní ve vodě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.16 14:13
avatar

Když přijdu do Globusu, pokaždé se zastavím u prádelny. Mají tam ohromné pračky, zaměřené právě na nadměrné kusy. Vždycky koukám, jak se to točí a říkám si, tam by se klidně vešli 2 - 3 lidé! *ee*

Cenově Vás to jistě nezruinuje, potah se nepere každý týden. A budete mít zase pořádek a čistou věc. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.