Padání vlasů na jaře

Od: Datum: 17.04.16 08:34 odpovědí: 8 změna: 18.04.16 21:51
Dobrý den, je mi 13...minulý týden jsem si myla vlasy každý den jelikož byly různé akce a chtěla jsem vypadat hezky
Ale teď jsem zaregistrovala že mě začaly najednou více padat
Mám problémy se štítnou žlázou
Ale může to být i tím jarem?
Děkuji za rady

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.04.16 09:19
avatar

Dobrý den, na to "línání" může mít vliv i jaro, protože zvířátka také línají a srst omlazují. Ovšem, Vy zřejmě zvířátko nejste, tak pokud je to velká ztráta vlasů, tak se zeptejte pana doktora (asi tam půjdete případně s maminkou). jinak, když nebudete vlasy nyní umývat tak často, tak to "línání" zřejmě přestane. Zdravím!

doplněno 17.04.16 10:11:

helena858 - nemáte zač. Myslím, že dva nebo tři vlasy vypadnou každému, když se "hrabe" na hlavě nebo při česání. Já bych to považoval za normální - sledujte to dál, ale "neplašte".

Ohodnoceno: 2x
 
Od: helena858
Datum: 17.04.16 09:59
No ono to je tak že když si třeba prohrábnu vlasy tak mi zůstane v ruce 1-2vlasy ...jeto špatně?
Jinak děkuji za odpověď
Datum: 17.04.16 10:00
avatar

Padání vlasů jasně souvisí s problémy se štítnou žlázou. *hej*Hlídají vás doktoři?

Ohodnoceno: 2x
 
Od: helena858
Datum: 17.04.16 10:04
No teď jsem jednu návštěvu vynechala kvůli nedostatku času
Datum: 17.04.16 17:14
avatar

Helenko, na doktora si čas udělejte, padání vlasů od štítné žlázy může být, stejně tak, jako tu bývá souvislost s "jarní únavou"... a mezitím si kupte Biosil nebo Biotin nebo B-komplex, v lékárně bez receptu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: helena858
Datum: 17.04.16 19:53
Děkuji
Od: nelll
Datum: 18.04.16 19:43

Souvisí to se štítnou žlázou a taky s jarem..

A aby jsi věděla je normální že ti za den vypadne kolem 60 vlasů (záleží taky na tom jak moc husté jsou)

Taky když máš dlouhé vlasy a vypadne ti jich 20 tak se ti to zdá jako 80

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.16 21:51

Rozhodně doktora na št.žlázu,asi bych se bála koupit si nějaký přípravek - některé obsahují i hormony...konzultovala bych to s dr.,asi i tablety,protože na štítnou žlázu může mít vliv hodně věcí.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.