Nemohu vyndat menstruační houbičku

Od: Datum: 13.04.16 12:55 odpovědí: 10 změna: 13.04.16 15:35

Zdravím, včera jsem si zavedla menstruační houbičku se kterou lez mít pohlavní styk i během menstruace, po 8 hodinách se má vyndat. Tak jsem se snažia večer vyndat, ale nešlo to, ale ani dneska to nejde. Pomoooooc. Navíc to začalo podtýkat a pál to.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 13.04.16 13:04

My ti ji zde nevyndáme.Pan gynekolog to zařídí...

Ohodnoceno: 1x

Od: hk
Datum: 13.04.16 13:06

Kupte si delší pinzetu a vyndejte si jí. Případně jděte na gyndu - my vám tady nevyndáme.

Pokud budete otálet, budte mít následně nejspíše zánět a výtoky...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.04.16 13:34

Nestyď se jít ke gynekologovi. On je zvyklý i na jiné předměty, které z oněch míst vytáhl ;)

Ohodnoceno: 1x

Od: asd1
Datum: 13.04.16 13:39

Gynekolog to jistí ;)

Nebo se stav, uvidíme co se dá dělat :D

Od: pb®
Datum: 13.04.16 14:24

Ono lze mít sex během menstruace i bez houbičky.

Sednout na bobek a pořádně zatlačit, pak zkusit sáhnout co nejdál a vyšťourat. Pokud nepůjde, tak na gynekologii, klidně i na pohotovost, jinak hrozí zánět.

Od: diana
Datum: 13.04.16 14:53
Tak jsem byla na pohotovosti a dobry jen mi dali antibiotika. Dekuju za rady :))
Od: hk
Datum: 13.04.16 14:57

No tak sláva. Hlavně, že naše rady jít na gyndu s gynokologyckým problémem vám pomohly.

Od: diana
Datum: 13.04.16 15:08
Ja jsem na gyndu nechtela, protoze jsem se stydela, ale pak to uz jinak neslo.
Od: sica
Datum: 13.04.16 15:25

Já se stydím už jenom když to čtu. Holt to asi někdo nemůže bez toho 5 dní vydržet.*ee*

Od: pb®
Datum: 13.04.16 15:35

Jaké zábrany máte v sexu a jaký vztah máte ke svému tělu, je čistě vaše věc. Ovšem sex při menstruaci rozhodně není nic zakázaného ani nic, za co by se člověk musel stydět. Zato za svoji prudérnost by se stydět měl.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.