Jak upravit fotky?

Od: odpovědí: 5 změna:

Prosím vás, nevíte, jak by se daly ztenčit nohy a bříško na fotkách? Nenašel by se prosím někdo, kdo by mi je upravil, abych na nich nevypadala tak oplácaně? Jsou to profesionálně upravené fotky, ale v těhotenství jsem dost přibrala a nevypadá to hezky :( S photoshopem vůbec pracovat neumím.

Moc prosím :(

avatar
kapkanadeje uzavřel tuto otázku
5 odpovědí na otázku

 

 


0x

Jsi krásná a moc ti to sluší tak s fotkami nic nedělej a nech jak jsou.

 


0x

Ivanko,zcela jistě chceš pochválit,jak Vám to spolu velmi sluší.Ano,sluší

Když jsme těhotné,tak máme vypadat jako těhotné,nikoliv jako chodící ramínka na šaty...


Tak o nějaké chvály jsem opravdu nestála ani jsem na ně vůbec nepomyslela :D S tím bříškem to byla asi opravdu hloupost (myslela jsem pouze nad kalhotkami, ale jak se tak koukám, tak zbytečnost), ale ty nohy jsem chtěla trošku zeštíhlit. Né jako úplně..jen trošku o pár cm, ať nevypadají tak podivně. Sama je upravit neumím ani nevím v jakém programu, ale někdo zkušenější by to měl za pár minutek, tak jsem myslela, že se najde někdo laskavý :)Samozřejmě máte pravdu s tím, co píšete. "Když jsme těhotné,tak máme vypadat jako těhotné", ale líbilo by se mi to více :) A určitě je pro mě lepší mít pěknější památeční fotku, která se mi opravdu líbí a potom si ji někde vyvěsit, než takovou se kterou nejsem úplně spokojená.

 


0x
avatar libor007
A proč chceš z postavy krev a mlíko udělat vyžle?Buď přirozená...

 


0x
avatar gamapolis

Dobrý den.Také se přimlouvám za originál.Nic neupravujte.

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]