Zapomenutý tampon?

Od: Datum: 02.04.16 09:32 odpovědí: 4 změna: 02.04.16 10:34
Dobry den, mám poněkud trapný problém. Od té doby co sem na intru nosím na noc vložku i tampon a občas i přes noc. Cítím se tak lépe, vložka je nepohodlna a samotnému tamponu nevěřím. Včera jsem si ovšem vyšla na WC které je na chodbě bez vložky nebo tamponu který bych mohla potom použit. Bylo ráno a byla jsem rozespalá, moc jsem nevnímala, vstávám brzy, měli jsme na sedmou, takže už někdy v pět, abych ještě stihla mhd...(Škola je od intru daleko)..vrátila jsem se tedy na pokoj a za boha si nemohu vzpomenout zda jsem si vzala tampon a vložku nebo jen vložku...počítala jsem s tím že obojí proto jsem se ve škole dost vyděsila že ho v sobě nemůžu najít...včera ve sprše doma jsem se koukala i Se zrcadlem a nic jsem neviděla takže je buď daleko nebo tam není...nic necítím žádné nepříjemné pocity v podbřišku...ale mám strach..vím že jsem vymazala krabičku od ob protože tam už žádný nebyl ale nejsem si jistá jestli tam ráno žádný nebyl a proto jsem si dala jen vložku nebo jsem si vzala ten poslední a pak až to vyhodila..
Když si chci zavést tampon tak to jde takže tam snad není...ale nejsem si jistá..nevíte o nějaké spolehlivé metodě co by mi prozradila zda ve mě je nebo není? Je mi to blbý se takhle ptát je to dost trapný..a k doktorovi nechci u gynekologa jsem už byla a nenávidím to a navíc by mě musela objednat mamka a jít tam se mnou a co bych ji řekla...
Děkuji..
doplněno 02.04.16 09:33: *občas i přes den

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.04.16 09:47
avatar

Podle mě opravdu trapný dotaz. Nemáš ruce, prsty? Dnešní mládež si myslí, že je zralá pro sexuální život, ale absolutně nezná své tělo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 02.04.16 10:34
avatar

Dobrý den, tampon není čípek - nevstřebává se. Takže, nebyl zaveden, když nebyl nalezen. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gjvchh
Datum: 02.04.16 10:34
Pochva je dlouhá nejakejch 10 cm, takže myslím není problém prsty zjistit, jestli tam je nebo není tampón.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 02.04.16 10:34
avatar

Myslím,že bys měla být v klidu.Stává se při čůrání,že tampón jednoduše vyklouzne a člověk si toho ani nevšimne.Zvláště v polospánku.Tak daleko sám nezajde ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.