Mary kay versus ostatní

Od: Datum: 14.03.16 21:02 odpovědí: 4 změna: 16.03.16 22:05

Dobrý večer, chtěla bych se jen zeptat, už tři roky používám kosmetiku mary kay, plet mam v pohodě, nestěžuju si, jenom by mě zajímalo jestli by se stal nějaký zásadní rozdíl kdybych začala používat něco jiného, dřív jsme požívala yves rocher a myslím, že jsem taky byla spokojená...je mezi kosmetikou od mary a ostatní nějaký rozdíl co se té kvality týče? Děkuji za názory...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.03.16 07:01

Dobrý den, sama píšete, že jste kosmetiku změnila a nic podstatného se nestalo.

Pokud použijete správný druh kosmetiky pro svou pleť, tak bude rozdíl zřejmě jen cenový nebo v reklamě a módě (trendu a rozšíření použití u zákaznic). Hlavně Vám zvolená kosmetika nesmí působit např. alergii. Ovšem, věřím, že každá žena je přesvědčena o tom, že zrovna ta její kosmetika je to nejlepší. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Od: miriam
Datum: 15.03.16 23:17

Dobrý večer,také jsem nějaký čas používala mery key,jenže to dost lezlo do peněz,zkusila jsem levnější varianty z drogerie pro citlivou pleť a světe div se,k žádnému zhoršení pleti nedošlo.Tudíž má volba byla jasná.Netvrdím že je mery špatná ale rozhodně se spíš platí značka výrobku.Složení je dle mého téměř stejné.V podstatě jste si odpověděla sama,rozdíl je ale cenový.Za krém na obličej od Mery jsem dávala i 800 a v drogerii 200 značku už si nepamatuji.Pak jsem zkusila obyčejnou modrou niveu a spokojenost největší.Možná až budu mít v padesáti vrásky,budu si nadávat že jsem nepoužívala tu Mery ale kdo zaručí že i přes péči s mery ty vrásky mít nebudu? Nikdo,tak nebudu cpát prachy do krémů jen proto že je to mery...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.03.16 23:21

Já osobně nevidím v kosmetice nějaké velké rozdíly. Mary kay nebo jak se to píše, různé Nivei apod...všechno je to drahé, jak pes a účinek většinou stejný. Já když na to přijde, tak se napatlam indulonou a efekt jak u mary key *frajer* a ještě mi zbyde na nájem.

Od: ruze®
Datum: 16.03.16 22:05

Čtěte občas testy krémů,určitě vás překvapí,že krémy za 60-80,- za 50 ml např. z Lídlu jsou mnohem kvalitnější,než drahé značkové ,které ale jsou 10x i vícex drahš í! Mary Kay patří k těm drahším.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.