Perníčky bez žádného koření

Od: Datum: 09.12.12 09:49 odpovědí: 6 změna: 09.12.12 17:13

Jak budou chutnat vánoční perníčky, když tam nebude prášek do perníku ani žádné perníkové koření? A kdyby tam byl citrón, med a skořice tak bude chutnat jako perník? Nebude to nějaké divné? Děkuji...;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.12 09:54

To nebudou perníčky - tu chuť jim dává právě to perníkové koření.

Ohodnoceno: 0x

Od: axlik*
Datum: 09.12.12 09:57

A taky rum měl jsem i bez toho, ale opravdu to není moc perníkové, spíš taková buchta :D

Od: ani123*
Datum: 09.12.12 09:59

Přesně tak! Dneska moje mamka z moji sestrou pečou vánoční perníčky. Našli na internetu nějaký recept (viz. http://www.recepty.cz/recept/pernicky-iii-10872) Ve, kterým není vůbec to perníkové koření. Pořád se vymlouvají, že to bude ještě lepší *bzum* Já totiž nemůžu péct, protože jsem nemocná...*kafe*

doplněno 09.12.12 10:00:

Jak to bude hotové, tak jsem opravdu zvědavá jak to bude chutnat *blee*

Od: axlik*
Datum: 09.12.12 10:24

To nebudou perníčky, akorát plýtvají surovinami na věc, která bude chutnat velmi vzdáleně perníku..

Datum: 09.12.12 10:35

Jak myslíš, že bude chutnat vepřový řízek bez masa?

doplněno 09.12.12 10:37:

Jistěže se to dá upéct. A dokonce to bude i chutnat. Ale prostě to nebude perník. *nevi*

Od: ron*
Datum: 09.12.12 17:13

Takto ochucené pečivo může být samozřejmě dobré, proč ne. Ale nebudou to perníčky. Nebudou jako perník ani vonět ani chutnat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.