Jak se s ním zblížit?

Od: Datum: 22.02.16 16:52 odpovědí: 3 změna: 22.02.16 21:10

Dobrý den, je mi 15, jsem v deváté třídě a jak je to na naší škole zvykem, tak jsme měli ples, na kterém jsme tančili polonézu a valčík. Problém je ten, že ples skončil a já jsem se zamilovala do svého tanečníka. Přetrvává to už asi od září a neustále z něho nemůžu spustit oči. Je strašně hodný a s kamarádkou máme pocit, že se tak trochu bojí pouštět do jakéhokoli vztahu, čeká zkrátka na tu správnou. Navíc nevím jestli vůbec něco víc než kamarádství ke mně cítí, ale chtěla bych se pokusit to zjistit. Jen úplně nevím jak na to. Psát mu nechci, protože on není vyloženě facebookový typ a když mu napíšu tak ta konverzace stejně nikam nevede, akorát mi příjde, že se k němu vtírám. Poradil by mi někdo jak na to? Díky :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nono
Datum: 22.02.16 17:01

Promiňte SBLÍŽIT

Datum: 22.02.16 17:24
avatar

Zdravím. Začít s ním komunikovat. Pro začátek třeba na téma koníčky, jak tráví volný čas a když bude v komunikaci vstřícný, zeptat se ho, zda by se nechtěl sejít a zajít třeba na procházku, do kina, do cukrárny.. Pokud se Vám někdo líbí a máte o něho zájem, nebojte se mu to dát najevo. Je to lepší, než ho jen rozebírat s kamarádkou.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mp*
Datum: 22.02.16 21:10

Rozhodně se vykašlete na internet. Tam se semele živé, mrtvé, a nevede to nikam. Pokud máte o někoho zájem, tak je třeba se k němu nejprve fyzicky přiblížit. Třeba já jsem používal v osmičce a devítce fintu, že jsem čekal, až moje vysněná půjde do školy (na sídlišti to šlo snadno) a vyšel jsem nenápadně, aby jsem s ní šel jako do školy. Někdy to vyšlo. Pak byly mejdany, tam to zbližování probíhalo ještě rychleji. Chce to zorganizovat a volný byt. Pokud se mu líbíte, tak se chytne.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.