Zadost o porodne

Od: Datum: 22.02.16 14:15 odpovědí: 1 změna: 22.02.16 14:28
Dobry den, dcera bude v Cervenci rodit, prozatim je poslednim rokem student. Bude samozivitelka a zit s nami rodici. My jako rodice oba pracujeme, budou se nase prijmy pocitat do zadosti? Vsude ctu jen o prijmu matky a otce ditete a ne o prijmech spolecne posuzovanych osob v domacnosti. Dekuji za kazdou radu
doplněno 22.02.16 15:21: Je moznost ze by jsme s dcerou sepsali podnejemni smlouvu? Ze si zije na vlastni naklady. Nejde jen o porodne, jde i dalsi davky. Je vubec nejaka moznost? Jinak za predeslou odpoved dekuji.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.02.16 14:28
avatar

Dobrý den. Zahrnují se příjmy všech členů, kteří tvoří společnou domácnost. Takže pokud dcera bude žít s vámi, budou se počítat i vaše příjmy.


doplněno 22.02.16 14:47:

Potřebné info najdete v zákoně o státní sociální pomoci. Mrkněte na § 7:

http://www.podnikatel.cz/zako…tatni-socialni-podpore/uplne/

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.