Jak uskladnujete vlasske orechy

Od: Datum: 05.01.16 18:48 odpovědí: 5 změna: 05.01.16 21:22
loupane vlasske orechy.V mrazaku nemam moc mista a nechci,aby se casem objevily pavucinky a cervici.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: adam®
Datum: 05.01.16 18:51
Máme je v uzavíratelné plastové krabičce v igelitovem sáčku a ve spajzu. Nikdy se nám nezkazili nebo tak něco.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.01.16 18:57

Tak, já právě proto usklaďnuji vlašské ořechy v mrazáku, ale pomleté a uložené v plast.krabičce.Jsou vždy připravené ihned k použití, je totiž s podivem,že nejsou zmrzlé. A zbytek jenom vyloupaných, si za sucha sterilizuji do sklenic.Ty takto vydrží, pokud se nesnědí:-D, strašně dlouho.

Od: wamp®
Datum: 05.01.16 19:01
Také je dávám do sklenic se šroubovacím víčkem.
Pořádně utáhnout a hotovo dvacet.
Není nutná sterilizace,ořechy jsou jako nové :-D

Datum: 05.01.16 19:05

zdravím wamp, to je sice pravda, ale sterilizované vydrží podstatně déle a jsou také jak čerstvé.Bez sterilování mohou časem žluknout, což se mi také stalo.

Od: luha®
Datum: 05.01.16 21:22

Ve sklepě v plastovým sudu s víkem. Uvnitř mám taky pár kousků tmavého karamelu jako pohlcovač vlhkosti, která tam vnikne při otevření. Moli nemají rádi teplotu pod 20 st., jejich aktivita je prakticky na nule.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.