Menstruace při užívání h.antikoncepce

Od: Datum: 06.02.16 13:03 odpovědí: 4 změna: 08.02.16 17:56

Ahoj,

prosím o radu

začala jsem brát hormonální antikoncepci - Belara a první prášek jsem si vzala v první den mestruace.

Sedmidenní pauzu jsem měla mít až za 4 dny, ale dneska jsem to dostala.

Mám brát prášky dál nebo nebrat a udělat si tu týdenní pauzu a načít nové platíčko?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 06.02.16 17:22
Dobrat prášky jak se mají bez ohledu na krvácení. To se někdy může objevit. Kdyby se tohle stávalo i po čtvrt až půl roce užívání, stálo by za to antikoncepci změnit.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.02.16 17:37
avatar

*nevi* Můj gynekolog radí přestat, pokud se objeví krvácení. Dobrat, pokud je to jen špinění. Pokud se rozhodnete přestat, tak normálně uděláte 7denní pauzu a pak berte zase, "jako kdyby se nic nedělo".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iv®
Datum: 06.02.16 18:08
avatar
Když jsem po porodu druhého dítka nasadila první HA taky nesedla. Lékařka nechala půl roku jestli tělo nenabehne tak jak ma...až pak mi jí změnila. Druhá HA taky problém, po čtvrtém cyklu se vše ustálila. Takže ještě vydrzte. Dejte tomu čas.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: 123abc123
Datum: 07.02.16 07:08

dekuji vsem

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.