Zájmy a koníčky

Od: Datum: 07.02.16 22:23 odpovědí: 14 změna: 17.02.16 19:42
Ahoj, je mi 14 (v květnu 15) chovám králíky a občas hraju na klavír. To jsou moje jediné koníčky, zájmy. Jenže až budu chtít někdy v budoucnu zaujmout nějakého kluka, tak to půjde špatně, když nemám skoto žádné zájmy... Zkoušela jsem něco najít, ale tancovat ani sportovat nemohu že zdravotních důvodu, malovat neumím, zpívat také ne, ani třeba něco psát. Nevím jaký koníček bych mohla zkusit :( Čím bych mohla nějakého kluka zaujmout, jakým koníčkem? Prosím poraďte další koníčky a zájmy. Moc děkuju.
doplněno 07.02.16 22:27: Ještě jsem si vzpomněla, že vlastně ráda vařím a peču :) ale i tak, nevím, jestli to není málo, chov králíků, hra na klavír a vaření+pečení... :/

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.02.16 22:28
avatar

Nelam si tím hlavu,určitě se najde nějaký kterého budeš bavit i taková jaká jsi.Přece se nechceš celý život přemáhat a dělat kdoví co,jen proto abys někoho zaujala?Věř mi znám hodně lidí co mají(pro mě)ůplně nudné koníčky a jsou ženatí s dětma.Prostě pro každého je na světe ten pravý,tak se do ničeho nenuť,jen proto abys měla kluka stejně jako kamarádky.Stačí když budeš milá,veselá holka a vše časem půjde samo.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 07.02.16 22:30
avatar

Dobrý den, ta hudba je hodně fajn - o té můžete dlouze pohovořit. Můžete si něco přečíst a mít přehled o různých oborech, aby bylo o čem hovořit. Také vaření by třeba šlo (něco doma odkoukat). No, a trochu se věnujte třeba i vzhledu (kosmetice), rozvíjení inteligence a hlavně s úsměvem (na toho kluka). Zdravím!

doplněno 08.02.16 09:15:

lolula - nemusíte si hromadit své koníčky. Bude stačit, když budete mít přehled a až někdo začne hovořit o svém koníčku, tak budete o tom něco vědět - a třeba Vás zaujme a stane se i Vaším koníčkem. Vás nezajímá divadlo, film, internet, knížky nebo móda?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.02.16 03:23
avatar

Nic v životě nedělej proto, aby ses někomu zalíbila nebo ho zaujala. Dělej všechno pro to, že tě to baví, že to máš ráda, že tě to obohacuje. :-D Ikyž se někomu zalíbíš proto, že něco mimořádného umíš, nejspíše se stane, že ho časem přestaneš bavit, protože se svému koníčku příliš věnuješ nebo prostě jen proto, že bude mít vedle tebe malé sebevědomí nebo třeba proto, že budeš pouze a jen zastávkou na jeho cestě životem. Ale život je tvůj a ty si ho žij podle toho, co se líbí a vyhovuje tobě. Jestli se někomu zalíbíš, tak určitě ne proto, že hraješ na klavír nebo jezdíš na bruslích. Zalíbíš se proto, že jsi usměvavá, dobře naladěná, že se s tebou hezky povídá, že je hezké s tebou být.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: buss
Datum: 07.02.16 23:41

Některé neumí ani to, nezájem o cokoli. Přidej si další hudební náístroj, je spouusta dalších činností co lze dělat, zkoušej.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.02.16 05:28
avatar

Souhlasím s Babkou,

zájmům a koníčkům se přece budeš věnovat ty, půjde o tvůj volný čas.

Musíš vybírat z toho, co zajímá tebe (co se líbí tobě).

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lolula
Datum: 08.02.16 07:08
Když mě žádný další koníček nenapadá :(
Od: marketka
Datum: 08.02.16 09:33

Mít koníčky, abys zaujala nějakého kluka? :-D Prosím tě, já jsem na přání mé matky hrála na klavír od mala několik let, taky jsem vařila a pekla a zrovna tohle žádného kluka v mém životě nikdy neoslnilo. Jestli se chceš něčemu věnovat, tak to dělej pro sebe a ne pro nějakého kluka. Podřizovat svůj život někomu jinému je snad to nejhorší, co člověk může pro sebe udělat.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: marketka
Datum: 08.02.16 17:37

@figurek: To, že jste za mlada vy balil na klavír ženské ještě neznamená, že tím může i ženská balit chlapy. Je to jiné když na klavír hraje žena a když muž. Ženy vám z krásného hraní na klavír jihnou, ale chlapovi se z toho určitě nepostaví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 08:03
avatar

Hm. Že nepostaví? Ale postaví. Jenomže vy na ten klavír asi moc hrát neumíte a nic pořádného nezahrajete nebo lovíte ve špatných vodách.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 08:14
avatar

Marketko, až tak hned natvrdo?! No neblázni! A co romantika? A co krása?! A co přitažlivost?! To všechno dohromady je to, co může být něčím, čemu se říká erotika. Ty to všecko bereš příliš zkratkou. *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.16 15:14
avatar

klavírem zaujmeš vždycky. Nauč se pár pecek např In the mood, Sweet Adeline (Maláskova Balada pro Adélku), Lady Madona od Beatles, Titanic, Na ptáky jsme krátký atd. Kluci na tebe budou obdivně zírat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lolula
Datum: 08.02.16 17:49
Ono jde taky i o můj pocit. Že nemám pořádně žádné koníčky a tak.
Datum: 08.02.16 18:14

Ty že nemáš koníčky? Ty máš ty nejúžasnější koníčky. Tak je jen rozvíjej k dokonalosti. Trénuj více na klavír, natrénuj si zajímavé skladby a hlavně si je udržuj, ať to nezapomeneš. A králíky, no to je bomba. Mít koníčka a k tomu být ještě užitečný je senzační. Tak si oprav, vyčisti králíkárnu, začni šlechtit. Na to, co umíš najdeš najdeš jen rozumného kluka, žádného hejska, který kouká jen na mobil.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: chatarka
Datum: 17.02.16 19:42

Uč se vařit a péct, to kluci ocení. A nejen oni. Mně osobně to moc baví a do života mi to pomohlo.Taky mne chytlo háčkování, čepice a vestičky. Nebo si najdi ve svém okolí nějaké kluby, kroužky či akce. Třeba na něco vhodného narazíš.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.