Sjednocení pleti

Od: Datum: 21.01.16 21:30 odpovědí: 2 změna: 23.01.16 07:15
Ahoj, neznáte nějaký trik na sjednocení barvy pleti? Nebo nějakou masku či krém, cokoliv. Jen ne make-up nebo bb krém. Chci s tím bojovat a ne to maskovat. Snad to někdo chápe a měl stejný problém jako já (nesjednocená pleť) a pomůže mi. Díky :)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: makaka
Datum: 22.01.16 20:08

Myslím si,ze by vám mohl pomoct cc krém od značky Mixa:) je to na zjedoceni,a makeup pak dd krém od mixy nebo acnecolor(sezenete v lékárně) - je to trochu mastnejsi ale pomaha na problematickou plet:) a mixu v rossmannu:) snad jsem vám pomohla:)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.01.16 07:15

lilink, co to nesjednocená pleť, co tím ve své otázce myslíte? *hej*Nikdo snad nemá na obličeji jednotnou pleť. Většina má takovou jako T zonu-čelo a nos se mastí. Někdo má na některých místech širší póry, někdo má jinou barvu pleti na různých místech, někdo jiný typ pleti na některých místech. To všechno je dáno, je v DNA. Nedá se s tím bojovat, měnit. Sjednocením je obecně myšleno, všecko přetřít jedním makeupem, po kterém pleť na obličeji vypadá všude stejně. ;) Upřesněte, na co se to ptáte.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.