Špatně jsem se zamilovala

Od: Datum: 21.01.16 20:20 odpovědí: 5 změna: 22.01.16 13:56
Jsem zamilovaná do kluka už přes rok do jednoho kluka. Píšeme si pres fb už dlouho. Nikdy jsem mu neřekla ze se mi líbí a ze ho miluju.
Problém je v tom ze ted ma holku a já se bojím ze s nim ztratim kontakt. Už si ani nepiseme. Bude mi 15 a jemu je 19. Nejhorší je ze na něho nemůžu ani zapomenout. Bydlí hned naproti mě ale v jiném baraku, takže se mi na něj nedaří vůbec zapomenout. Ted ma holku a viděla jsem je spolu, asi na ni žárlím. Musím na něj porad myslet už nevím co mám dělat. Ve škole se nesoustředím protože myslím na něho. Přijdu dóm a zase na něj myslím. A když už zapomenu aspoň trochu tak ho vidím s ní. Už nevím co mam dělat!
Prosím pomozte mi!

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.01.16 20:32
avatar

Nedá se konstatovat, že ses špatně zamilovala. Zamilovala ses celkem dobře, ale jaksi ne zrovna ideálně. Odmiluj se, uvědom si, že chceš narušit cizí vztah, což není nic dobrého. Nevaž se láskou k něčemu, co ti dnes připadá životně důležité. Věř tomu, že, ač se dnes trápíš, až ti bude devatenáct, zasměješ se sama sobě. Uvidíš, ačkoliv tomu nyní určitě nevěříš.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.01.16 20:33
avatar

Před použitím zatřepat! Myslím tím hlavu. Takových bude a stejně je v Tvém věku na Tebe moc starý.Nech to přebolet, život jde dál. Všichni si tím projdou. To nemá řešení.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.01.16 20:49
avatar

City se nedají vynutit, nezbývá Ti než se s tím vyrovnat. Snad každý zažil neopětovanou lásku, patří to k životu. O to víc si pak člověk váží té opětované. Hlavu vzhůru a dívej se kolem sebe. Třeba se někdo takto trápí i pro Tebe, jenomže Ty to pro své vlastní trápení nevidíš. Tím chci jenom říci, abys to brala s nadhledem, třeba byste si spolu vůbec nerozuměli a ušetřila sis ještě větší trápení. Ono je vždycky všechno špatné nakonec pro něco dobré.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.01.16 06:21
avatar

Když má dívku, měla bys vyklidit pole a přestat pom něm vzdychat. Jak by se líbilo Tobě, kdybys s ním chodila a nějaká druhá Ti lezla do zelí? V 15 letech Tě čeká ještě spousta seznámení s prima kluky a uvidíš, časem si na tohoto ani nevzpomeneš.

Víš, co mě zarazilo? Tvoje: Píšeme se přes FB a bydlí hned naproti mně...*sok* To spolu třeba nechodíte do školy? Nepotkáváte se často ve městě? Proč ke komunikaci používat ten neživý FB, když si to klidně můžete vyříkat "do huby"? Aspoň takhle to popisoval pan Vlasta Burian. Tedy z očí do očí. Připadá mi, že mladí dnes už neumí vůbec naživo komunikovat a přijde snad i doba, kdy ženy budou rodit přes FB.*ee*

Přestaň se rmoutit, uvidíš, že nejdéle na jaře se seznámíš s nějakým prima klukem /osobně, bez FB/ a bude Ti s ním dobře. Tenhle si Tvé smutnění nezaslouží, vymaž ho z hlavy.

Co já bych dala za Tvých 15 let! Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: janka68
Datum: 22.01.16 13:56

To chce froté ručníky... *smich*

Ale vážně - prostě se ti plaší hormony, to je v tom věku normální; příště když se ti někdo bude líbit, tak mu to alespoň řekni, platonicky čučet k ničemu nevede. Kdyby věděl že se ti líbí, možná byste teď chodili spolu.

Takže děvče - posilovna, tělocvična, nebo tenisky a rozběhat to...

A nebo práce, ta taky pomáhá když člověk potřebuje vyčistit hlavu a zklidnit hormon.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.