Zapomela jsem antikoncepci doma

Od: Datum: 15.01.16 18:07 odpovědí: 3 změna: 15.01.16 19:16
Zapomela jsem antikoncepci v jinem meste a odjela jsem na vikend pryc.Tudiz si nevezmu prasek dnes ani zitra.Na platicku mam jeste 7tabletek.Kdy dostanu menstruaci?Mam si pak hned vzit prasek v nedeli a menzesu se vyhnout?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dfgdd
Datum: 15.01.16 18:32

Přečtěte si příbalový leták, je to tam popsané. Já bych udělala pauzu, protože bez ní vám antikoncepce celý příští měsíc (až do další menstruace) stejně nebude účinkovat.

Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 15.01.16 18:39

Já bych asi doporučil nesouložit - to by bylo asi nejjistější co se antikoncepce týče..

Od: iv®
Datum: 15.01.16 19:16
Zdravím. Udělejte pauzu. Po sedmi dnech začněte brát první z nového platicka. Záleží taky jakou antiko berete. Pokud jedno fazovou můžete po pauze začít zbývajícími tabletami z plata co vám zbylo. Pokud vicefazove pak začít po pauze nové plato.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.