Nachlazení mocoveho mechyre

Od: Datum: 02.01.16 15:27 odpovědí: 7 změna: 02.01.16 20:03
Dobrý den,obracím se sem ohledně mého nekonečného chozenína malou. Už to nemůžu vydržet vím,že je to, že moc nepuju, ale pposlední dobou furt jenom piju čaje, nosím velmi teple ponožky a někde jsem i četla, že jsou na to dobré brusinky, ale ted je asi nenatrhám. A tou to pořádnou bych vás prosím chtěla požádat o nějaké rady a tipy jak se rychle vyléčit, protože za měsíc pojedu na lyžařský kurz. Poněvadž už mě nebaví chodit na záchod v noci 5 a víckrát. Tak velmi děkuji, že jsem se mohla svěřit.: )
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.16 15:32
avatar

Brusinky opravdu pomáhají. A mohou být i sušené. Dají se běžně koupit.


doplněno 02.01.16 15:38:

Jinak nejrychleji se vyléčíte, když navštívíte lékaře a nebudete čekat, až se problémy zhorší.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.01.16 15:43

Nepíšete jak dlouho už problém máte to je podstatné? Brusinky ANO ale jako prevence,dolečení nebo slaboučký začínající zánět.To samé platí o čajíčkách.Poud se trápíte už dlouho musíte jen k lékaři a bohužel ATB.A po přeléčení už si dávat pozor a opatrovat se..To je prostor pro brusinky a čajíčky atd

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.01.16 16:02
avatar

Nepíšete, jestli močení je bolestivé. Je? Možná, že chodíte jen velmi často, ale zánět to není. Jestli se jedná o bolestivé čurání, to lékař řeší antibiotiky.*hej*Každopádně, pije se hodně proto, aby se často močový měchýř naplňoval a vyprazdňoval a bakterie neměly čas se namnožit. V každé sámošce dostanete koupit čaj s brusinkami. Návod na krabičce je velmi dobrý a čaj je účinný. Ikdyž se o zánět nejedná.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.01.16 16:12
avatar

Nejlepší tip (krom brusinek, kopřivy a teplých čajů) je též cukr zvaný manóza. Na Západě se na léčbu zánětů močových cest používá už léta, u nás teprve odnedávna :{> http://www.nefdesante.cz/-bru…-zanety-mocovych-cest--x248x-

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lul
Datum: 02.01.16 16:16

Dobrý den,asi před 3 měsíci jsem měla jak píšete zánět močového měcháře s toho jsem se dostala . A v poslední době jsem byla u doktorky a ta mi jen řekla ,že mám hustou moč a že je to stoho ,že málo piju .A řekla mi at se teple oblékám .

Datum: 02.01.16 16:32
avatar

Potvrzuji! Manoza je absolutně nejúčinnější. Kupte si v lékárně brusinky s manosou nebo samotnou manosu. A doporučuji to mít v domácí lékárničce neustále. Ve větších městech je Kaufland, v Kauflandu je lékárna Dr. Max. Zajděte (zajeďte) si tam ihned. Prodává se to bez receptu. Ale pít musíte samozřejmě také hodně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.16 20:03
avatar

Brusinky ani sušené Ti rozhodně nepomohou, to bys jich musela sníst kila. Ale kup si v lékárně Urinal akut nebo Brusinku manosa, ,pomáhá hrozně rychle.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.