Hubnutí věk 13 let

Od: Datum: 31.12.15 12:11 odpovědí: 5 změna: 31.12.15 14:17

Dobrý den je mi 13 let a měřím 162 cm a vážím 65kg mám nadváhu prosím poraďte mi jak mám držet dietu (né nějakou drastickou) chtěl bych zhubnout alespoň o 10 kg jak toho mám docílit prosím napiště mi nějaký jídelníček za tři měsíce jdu na preventivku a budou mě měřit a vážit chci vážit alespoň 55 kg děkuji za odpovědi chci zhubnout 10 kg co nejdřív.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.12.15 13:00

Omez sladké jídla a nápoje, nejez smažené, jez hodně ovoce a zeleniny.

Napiš příklad svého jídelníčku a ten pak opravíme.

Děláš nějaký sport? Jestli ne, tak nějak začni sportovat - hraj fotbal, florbal, basket, jezdi na kole, bruslích, choď do bazénu...

Ohodnoceno: 0x

Od: lount
Datum: 31.12.15 14:17

Já většinou jím to co doma rodiče uvaří např kuře atd... já tatkovi říkám že by mi měl vařit jinou a zdravější stravu ale on říká že nejsem tlustý a že toto je zdravé většinou piji nejhorší věc a tou je coca cola jo a ještě něco já chodím tak dvakrát za den ven ze sestrou a řekl jsem si že budu chodit víckrát ven a budu jíst vařené maso a brambory žádné sladkosti jen čistou vodu černé pečivo je to tak dobře?

Datum: 31.12.15 13:16
1. hýbat se 2. omezit sladké a tučné jídlo. Kola má tunu cukru, slazené minerálky taky.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.12.15 13:32

Dieta není řešení. Pokud chceš nějaké to kilčo shodit a udržet si pak váhu, musíš změnit své stravovací návyky. Jíst pravidelně vícekrát denně v malých porcích, nepít sladké nápoje, přidat pohyb. Stačí pravidelná svižná chůze například. Pokud budeš držet dietu a zhubneš, jakmile se vrátíš pak ke svému starému stravování, nabereš kila zpět dvojnásobně. Na to si dej pozor!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.12.15 13:52

Ok, tazateli, proč tvůj problém neřeší tví rodičové, kteří by měli na tvoji stravu dohlížet? Chceš říci, že se doma stravuješ naprosto sám, když chceš znát podrobný jídelníček na 3 měsíce dopředu? Chceš-li zhubnout, začni se více hýbat. Sportuješ, nebo jen vysedáváš před PC?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.