Lišky ve slaném nálevu

Od: Datum: 29.12.15 14:05 odpovědí: 5 změna: 29.12.15 22:41

Lišky ve slaném nálevu z Penny marketu otevřené před týdnem z ledničky jsou bezpečné nebo nikoliv.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.12.15 14:12

Jsou to houby, liška je navíc obtížně stravitelná. Nejedl bych to už. Nestojí to za nevolnost... *stop*

Ohodnoceno: 2x

Od: wamp®
Datum: 29.12.15 14:41
V žádném případě je nejezte.
Jsou vysoce toxické !
Ohodnoceno: 0x

Od: vcelka
Datum: 29.12.15 15:36

To myslíte vážně? To jsem nikdy neslyšela,že by byly lišky-kuřátka toxické houby.Pokud ve stavu,jak jsem je měla,tak už je pozdě.To mám jít do špitálu?

Od: wamp®
Datum: 29.12.15 19:25
Pardón,příliš to přeháním *hi*
Ale houby,které se mně válí týden v lednici otevřené,bych zcela jistě nejedla !
Navíc lišky,které jsou opravdu velmi těžké,jak zde již od kolegy zaznělo.
----
Nedávno jsem vyhodila cca pět sklenic zavařených hub.
Byly staré asi čtyři roky...
Jj,sice zavařené,ale stejně nevěřím.
Ohodnoceno: 2x

Od: vcelka
Datum: 29.12.15 22:41

Jste mě polekala volala jsem rodině a naštěstí se zastavila kamarádka houbařka,tak jsem řekla,že jsem z nich udělala jen základ pod těstoviny z anglické,česneku asi 6 7-ti lišek a mraženého hrášku,takže jsem toho moc nesnědla.Doufám,že přežuju noc,protože houby reagují po několika hodinách.Houbičky v nálevu týden není povalování se po ledničce ...vše se nespotřebuje naráz,takže tak asi ...Zbytek jsem vyhodila a mám pokoj od hub.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.