Antikoncepce-7denní pauza

Od: Datum: 27.12.15 23:31 odpovědí: 2 změna: 29.12.15 12:27

Beru antikoncepci Artizia(první měsíc).Protože mi jedna pilulka nešťastnou nehodou spadla do umyvadla,zbylo mi jich jen 20,takže jsem si nevzala poslední.V příbalovém balíčku píšou,že pokud si jakoukoli pilulku ze 3.týdne nevezmeme do 12ti hodin,i hned máme ukončit braní a začít s pauzou.V závorce je uvedené "max.7 dní"

Znamená to,že když jsem poslední pilulku měla v neděli,pauza začíná v pondělí a tím pádem si mám další pilulku vzít až další pondělí? Nebo je tam maximálně proto,že si to mám vzít už ten sedmý den,v neděli?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.12.15 10:21

spari, ať počítám jak počítám 7.den je v neděli:-D a pauza je snad maximálně 7 dní, ne? takže vzít v neděli !

Ohodnoceno: 0x

Od: karin*
Datum: 29.12.15 12:27

Ano,sedmý den je v neděli. 7 CELÝCH DNÍ MÁ BÝT TA PAUZA,to znamená,že to začne brát až v pondělí :)

Kdyby si ho vzala už v neděli(řekněme ráno),tak by byla pauza pondělí,úterý,středa,čtvrtek,pátek,sobota.což je 6 dní(bez vzití prášku=pauza).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.