Jsem bisexualka?

Od: Datum: 25.12.15 23:59 odpovědí: 13 změna: 26.12.15 22:58
Ahoj, mám přítele, s kterým se ale často hadam..
Poslední dobou se mi začala líbit kamarádka, představuju si jaké by to bylo se s ní líbat atd. (Však víte)
PS,: nezapomeňte mi nadávat atd.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.12.15 00:13

Dobrý den, to takto nikdo neví. Jste zřejmě mladá a budete experimentovat a hledat. Také je rozdíl mezi touhou a realizací představ. Zdravím!

doplněno 26.12.15 00:21:

aneta17 - tak to gratuluji k narozeninám. Myslel jsem to tak, že představa a fantazie může být, ale nemusí se realizovat (nebo to nejde realizovat). Pokud Vás nelákají ženy obecně, tak zřejmě bisexuálka nejste.

Ohodnoceno: 2x

Od: aneta17
Datum: 26.12.15 00:17
Realizaci představ? Ona ani neví že se mi líbí a nejspíš je hetero, nebo nevím jestli je ona bisexualka :(
Jo a bude mi 19 zítra ..
Datum: 26.12.15 10:26
Děkuji :)
No to právě nevím určitě.. Sem tam se mi nějaká holka líbí. Když nějakou vidím tak si říkám "ta je hezká, stejně bych u ní neměla šanci", atd. Stejně tak si to říkám u kluků..
Datum: 26.12.15 00:13

Jo asi seš bisexuálka, ale různý nezvyklý představy má občas každý, ženský zvlášť, tak si z toho nic nedělej.

Ohodnoceno: 1x

Od: nop
Datum: 26.12.15 00:08

Počbychom ti nadávali. Kolik ti je let - to je dost podstatné, i to, kolik jsi měla doposud sex. partnerů.

Datum: 26.12.15 10:28
Zítra mi bude 19 let. Sex. partnera jenom jednoho.. Ve 14 letech jsem měla přítele,ale to byla ještě taková dětská láska, která trvala asi rok.
Datum: 26.12.15 11:33

No bóže, tak jseš Bi. On se svět nezboří, a ty si alespoň můžeš pořádně užívat života, a nakonec si vybrat jestli ti je líp s klukem nebo holkou.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.12.15 18:55
No to jo, ale bojím se to někomu říct, komukoli..
Od: hm®
Datum: 26.12.15 12:58

Ženský jsou prý skoro všechny (aspoň částečně) BI, jsem kdysi někde četl. Takže jsi zřejmě normální.

doplněno 26.12.15 19:39:

Pro missdance: Nevím, kde to bylo, ale určitě to nebylo před dvěma týdny, ale před několika lety.

Od: missdance
Datum: 26.12.15 18:58

Taky jsem to viděla - na Novinkách před dvěma týdny, že prý 75 % žen je víceméně lehce bi, ale já bych řekla, že se ta americká studie musí brát poněkud jinak, neboť takto by to bylo "vytržené z kontextu".

Datum: 26.12.15 21:05
A jak to mám případně říct kamarádce že jsem BI nebo že se mi líbí?
Datum: 26.12.15 22:49

Pokud už to chcete kamarádce říci, nejdříve si zjistěte, co si myslí o takových lidech. Zda se jí líbí jenom kluci, nebo se jí i někdy stává, že se jí zalíbí i žena atd. Prostě kamarádský rozhovor na toto téma nadhoďte. Pokud zjistíte, že není šance na to, abyste se jí líbila i Vy pak si své podezření, že jste bisex. nechte pro sebe. A přeji Vám vše nejlepší k zítřejším narozeninám!

Od: jenda2
Datum: 26.12.15 22:58

Tak běžte do toho a uvidíte. Na tom není nic špatného.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.