Peřinky pro panenky - náplň

Od: Datum: 21.12.15 13:33 odpovědí: 4 změna: 21.12.15 16:17

Skoro na poslední chvíli chci ještě vylepšit Ježíškův dárek. Šiju peřinky do kočárku. Do deky vložím kus staré deky, ale nevím si jaksi rady s náplní peřinky pod hlavu. Určitě máte, milé kolegyňky, nějaký nápad. Možná staré punčocháče nastříhané na kousky?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.12.15 14:32

Bimbam a co vata, nebo kousek molitanu?

Ohodnoceno: 3x

Datum: 21.12.15 14:43

Molitan, vata, jak radí Kapka, já doplním nastříhané obinadlo. Ideální podle mě vatelín (odkaz mᚠve VP).

Ohodnoceno: 2x

Od: karla
Datum: 21.12.15 16:05

pokud chcete jen takové malé množství tak bych rozpárala velký polštář a tu hrstku náplně vzala na využití pro malilinkatý polštářek.

Vata po vyprání slehne.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.12.15 16:17

Děkuji za rady! Vata to rozhodně nebude, už jsem kdysi dávno něco, nejspíše také peřinky, vatou plnila, ale po čase byly z vaty cucky. Vzpomínky jsou matné, ale jednoznačné.

Ládine, v doporučeném obchodě jsem byla před hodinou. Kupovala jsem krajku na ozdobení :). Ale - při prohlížení domácích pokladů jsem našla mrňavé polystyrenové kuličky. Plní se tím polštáře pro kojící matky nebo podložky pod nohy pro nepohyblivé staré lidi. Při práci s tím se zaneřádí celý pokoj i byt, ale asi do toho půjdu :).

doplněno 21.12.15 16:20:

Karlo, mám v polštářích jen peří. Než párat polštář s peřím, to raději nechám Ježíška být, a přinese kočárek bez peřinek :).

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.