Za jak dlouho budu mít další menstruaci?

Od: Datum: 16.12.15 21:13 odpovědí: 5 změna: 21.12.15 21:01

za jak dlouho budu mít další menstruaci? vím,že zhruba po měsíci,ale po první menstruaci je to nepravidelné.. a já se bojím,že někde mensruaci dostanu.. škola,na návštěvě.. za jak dlouho se to objevuje po první menstruaci?
příkl. kamarádka po první mensruaci dostala další až za 2 měsíce..
předem děkuji za odpovědi a omlouvám se za chyby


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ivik®
Datum: 16.12.15 21:18
avatar

Jestli sis poznamenala datum prvního dne menstruace,tak od toho dne si napočítej 28 dní a to je približné datum té další.Buď nachystaná,měj u sebe připravené hyg.potřeby,možná tě trochu bude pobolívat břicho...Příklad: Menstruaci jsi měla 24.11., tak další by měla být asi kolem 20.12.Je to srozumitelné?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.12.15 21:21
avatar

Potrvá to nějaký čas, než se cyklus ustálí. Nedá se říci přesně, kdy očekávat menstruaci. Může to být za pár týdnů, i měsíců. Aby Vás to někde nepřekvapilo, buďte připravená a noste s sebou alespoň slipové vložky.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.12.15 21:22
avatar

Jo, nepravidelná může být. Nemusí, ale nespoléhala bych na to.

To, že se menstruace spustí sama od sebe a Ty to zjistíš až s flekem na kalhotách, je dost nepravděpodobné. Všímej si svého těla, zjistíš, co menstruaci předchází. Bývá to bolest prsou nebo napětí v nich, kolísavá nálada nebo jiné (plačtivost, citlivost, vztek,...), někoho bolí hlava, mě žaludek, asi den předem. Chvilku (v rámci hodin) před menstruací přicházejí bolesti, křeče, průjem nebo zácpa... časem to už poznáš. Vždycky je čas sehnat vložku ;) ale když někam frčíš na delší dobu a není kde koupit, je lepší nosit jednu dvě u sebe.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dhdeth
Datum: 16.12.15 21:54

Každopádně u sebe nos vždycky jednu normální vložku. Kdybys nechtěla být nervózní, můžeš nosit mimo domov slipové vložky, které na zachycení prvních kapek krve bohatě stačí. Jen je to opruz, nosit je, i když je nepotřebuješ.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nat
Datum: 21.12.15 21:01

děkuji všem.. :)
mám neustále strach,i když vím,že před menstruací mám křeče a podobné..

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.