Kabelka pro pritelkyni

Od: Datum: 07.12.15 11:46 odpovědí: 4 změna: 07.12.15 16:14

Ahoj mám otázky spíše teda pro ženy,potřebuju poradit.. sháním na vánoce kabelku pro přítelkyni .. podmínka je že by měla být růžová a místo ucha má mít řetízek nevím jak se takovým kabelkám říká... velikost min 25 cm radší větší... kdyby mi někdo poslal nějaké stránky kde se dá vybírat a nakupovat budu vděčný.. na netu jsem nic extra nenašel :) díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.15 12:47

Souhlasím s kolegou jmlc, že kabelku by si měla vybírat žena sama. Těžko se to vysvětluje, ale kabelka ženě do oka buď pane, nebo nepadne. A ještě ke všemu jste dostal poměrně těžký úkol. Tři zadání: velikost, barvu, řetízek. Zodpovědně mohu říct, že toto budete opravdu těžko hledat, před Vánocemi ještě hůř.

Znám pěkné kabelky Darabags. A jsem si téměř jistá, že v minulých měsících byla v jedné sérii i růžová barva. Ale jsou nepatrně menší, než jste dostal v zadání. Snad by se to tedy dalo řešit nejprve dotazem ve firmě, jestli ušijí růžovou. A pak pod stromeček dát jen potvrzenou objednávku.

Ale naprosto upřímně - takováto přesná zadání k vánočním i jiným dárkům by se mně vůbec nelíbila.

Ohodnoceno: 1x

Od: mzxy
Datum: 07.12.15 12:53

do vyhledávače zadejte heslo "kabelky Jany Nagyové"

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.12.15 16:14

Zeptejte se strejdy Gůgla, pod slovy- malá, růžová kabelka na řetízku. *palec*Vykoukla na mě třeba http://kabelky.heureka.cz/ruz…-kabelka/specifikace/#section

Myslím si, že mužský nikdy nemůže vybrat tu nesprávnější a nejkrásnější kabelku. To je nadlidský úkol.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.