Vrásky a kruhy pod očima

Od: Datum: 29.11.15 12:57 odpovědí: 15 změna: 03.12.15 21:41
Dobrý den, je mi 14 let. Mám tmavší kruhy pod oči a snažím se je zakrýt konektorem, jenže mám také pod očima vrásky. Takže když použiji korektor, na těch vráskách to vypadá strašně. Poraďte, jak mám tu kůži pod očima napnout? Každý večer používám krém na citlivé oči a pořádně to promažu. Ale stále nic. Co mám dělat? Jsem zoufalá,vždyť je mi teprve 14 :( PS: na té fotce to bohužel není moc vidět, ale alespoň něco...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 29.11.15 13:10

Ahoj

V tvém věku to není normální...Můžeš to mít rázu genetického,nebo i špatnou stravou,stresem,nedostatečným pitným režimem,oslabenými ledvinami a játry.

Přesto se mrkni na tuto stránku,krémy jsou vysoce kvalitní. http://www.krasa.cz/pece-o-oci/

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.11.15 13:10

Jsou věci které nezměníš,prostě si zvykni,je to genetika.Používej podklad bázi nebo oční krém,než použiješ korektor.Tmavé kruhy bývají od jater,ale taky nemusí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.11.15 16:55

Ahoj malakamama,opravdu vrásky nějak moc nevidím.*nevi*:-D A to tmavší okolo oka mají být ty kruhy, nebo jsi nalíčená -oční stíny? V tvém věku by kruhy pod očima mohly signalizovat nedostatek hořčíků a málo pitného režimu.Zkus pít magnezii Pak také deficit spánku.Kolik hodin denně spíš a hlavně v kolik chodíš spát.Z těch horších příčin, které se projevují právě kruhy pod očima, jsou problémy zdravotní a to např.ledviny nebo alergie na lepek.V tom případě bych se šla ukázat k lékaři. Ještě napiš, který korektor používáš. Možná bych ti poradila něco lepšího.

doplněno 30.11.15 10:47:

Vyzkoušej místo korektoru a pudru, krém Dermacol BB Magic Beauty Cream poradí si s pigmentovými skvrnami, začervenalou pletí, jemnými vráskami a známkami únavy i s tmavými kruhy pod očima. Navíc pleť po celý den dostatečně hydratuje.Musíš si ale vybrat odstín.

Od: malakamama
Datum: 29.11.15 20:35
Jsem nenalíčená, spím cca 8-9 hodin denně. A korektor používám od dermacol, takovou tu krycí paletku. A na to pudrový makeup.
Datum: 30.11.15 18:19
Jenže já jsem dost světlá. Normální světlý makeup, korektor nebo bb krém je na mě moc tmavý..
Datum: 30.11.15 19:55

Neříkej,že i ten nejsvětlejší odstín by byl pro tebe tmavý.;) Víš malakamama, ona by byla fakt nejlepší návštěva u dětského lékaře.Provedl by vyšetření, včetně rozboru moči a krve a buď by se zdravotní příčiny vyloučily,což by bylo jen dobře,navíc bys měla jistotu,že jsi v pořádku a nebo by ses začala léčit.Máš celý život před sebou a zdraví jen jedno!

Datum: 30.11.15 13:21

Já bych řekla,že to máš namalované,protože tu barvu máš i na víčkách,,,ale s kruhama neuděláš nic to je už takový obličej,-barva kůže.A vrásky má snad Mimické každý...

Od: ria®
Datum: 30.11.15 13:38

Ahoj, já vidím i žilku v oku.. Nevypadáte moc zdravě.. hodně unavené oko.. Může jít i o nějaký orgán - jako játra, je to "propojené", zkus u obvodního dokora krevní testy.. Pro jistotu..

doplněno 01.12.15 18:40:

Zavináč - oko krásné, ale jako by před spaním, padající víčko, žilka... tak to už je na tazatelce, jak se rozhodne..:)

Datum: 30.11.15 18:17
Já mám těch žilek v očích celkem dost. V obouch. Co mám dělat? U oční jsem nedávno byla. Nic neříkala...
Datum: 01.12.15 17:33

Každý člověk má žilky v očích,,a jsou vidět,,zbytečné obavy!

doplněno 01.12.15 17:34:

vy žilky nemáte?

doplněno 01.12.15 17:35:

Máš krásné oči!

Datum: 03.12.15 21:37

Oko nevypadá jako před spaním- hihi padající víčko,,a dokonce má žilku ,velký objev.Nestrašte holku -prostě se jí utváří "kruhy" pod očima...Rychle pálíte od boku ,že nevypadá zdravě. U lékaře očního byla tak proč ji děsit.Jistě si udělá jak chce,ale myslím,že na strašení mladé holky je trochu moc to vaše psaní,,krásný den.

Datum: 01.12.15 17:36

Podle mého názoru to může být alergie, oči slzí, kůže pod nima je vyschlá a dělají se vrásky. ten krém vynechej a zajdi k lékaři ať ti udělá test na alergie.

doplněno 01.12.15 19:25:

Zavináč vážně by to poznala? Já chodila s podobným problémem pár let po doktorech, až podrobný test na alergii to odhalil. Kolem očí byl tmavý flek, pod očima vrásky. Bez testů lékař nic nepozná.

doplněno 01.12.15 19:26:

Kůže kolem očí je tenká, pokud se ještě naruší vynikne to tmavé.

Datum: 01.12.15 17:48

Probůh proč alergie? Nevím,ale ještě jsem neslyšela že někomu tmavne kúže od alergie v očích nebo pod očima. Byla slečna u oční a ta by snad poznala nějakou oční příčinu,,tohoto jevu.Ale v takových mladých letech užívat krém proti vráskám je naprosto zbytečné. A pokud jí slzí oči by šlo o suché oko,ale oční by to poznala..

Od: xy
Datum: 01.12.15 20:36

měla jsem ( a mám dosud ) mnohem zřetelnější vrásky pod očima a tmavé - opravdu hnědé - kruhy nad i pod očima, už na fotkách z 10 let je to vidět . Doktor se kolikrát diví, když to vidí. Zdědila jsem po mamince a nepovedlo se mi s tím nic udělat

Datum: 03.12.15 21:41

Jistě,mé sestře se také udělaly kruhy a je zdravá ,každý jsme jiný

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.