Poprvé na prohlídku

Od: Datum: 29.11.15 10:22 odpovědí: 11 změna: 29.11.15 11:27

dobrý denjmenuji se petra je mi 14,ráda bych se zeptala jak to chodí na gynekologii,ještě sem tam nebyla a bojím se že mě to bude bolet až se do mě bude doktorka dívat,bude mě kontrolovat i prsa?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.15 10:28
avatar

Ahoj Petro,

není čeho se bát. Gynekolog je stejný doktor jako jakýkoliv jiný. Pokud tam jdeš ve 14 letech, předpokládám, že jsi panna. V tom případě tam přijdeš, sestra ti možná vezme krev, zváží tě, zeptá se tě na datum poslední menstruace. Pak půjdeš k doktorovi nebo k doktorce, záleží na tobě, jestli si zvolíš ženu nebo muže. Bude si s tebou povídat, zeptá se tě samozřejmě jestli jsi měla pohlavní styk, poslední menstruace, jak silnou máš menstruaci apod. Jestli nemáš nějaké potíže, výtoky, bolest břicha apod. Pak záleží na tom, proč jdeš na gyndu, jestli chceš napsat prášky, tak se budete bavit o antikoncepci. Pokud jsi panna, tak se do tebe doktorka dívat zrcátkama nebude. Možná udělá jen zevní kontrolu, zda je všechno OK, nebo s tvým svolením kontrolu přes konečník. Ale pokud bys nechtěla, ona tě včas upozorní, že to bude, můžeš říct ne.

Myslím, že na gyndě nic nebolí, maximálně občas něco studí nebo je to na chvíli nepohodlné. Horší je zubař, vrtání, čištění kanálků... Toť můj názor.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: petranovotna
Datum: 29.11.15 10:31

děkuji za odpověd, jsem panna ale mám přítele který by chtěl už i sex tak bych chtěla antikoncepci.

dostanuji jí i když sem panna a jemi 14?

Datum: 29.11.15 10:36
avatar

Dostaneš ji, i když jsi panna a je ti 14 let. Ale nech si udělat testy na trombofilní mutaci, jestli vůbec antikoncepci sneseš. Samozřejmě ti asi nemusím opakovat, že pohlavní styk je u nás ze zákona dovolený až od 15 let. Tak je na gynekologii ujisti, že sexovat budete až po tvých 15 narozeninách, že jsi raději přišla dřív než později. A jinak taková vsuvka na závěr, nejsem moc zastánce antikoncepce, pokud ji budeš brát už od 14 let a pak dalších x desítek let... Tak to není moc dobrý. Jsou to hormony. Ale zase na druhou stranu chválím za zodpovědnost, že nechceš být mladá maminka. Já být na tvém místě, tak bych si rozmyslela mít sex takhle brzo. Ono jsou i jiné praktiky, než samotný pohlavní styk, které jsou fajnové. Ale je to na tobě.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: petranovotna
Datum: 29.11.15 10:38

jaké praktiky místo sexu?

Datum: 29.11.15 10:44
avatar

Mazlení, petting http://krasna.nova.cz/clanek/…x-vychutnejte-si-petting.html orální sex... Možností je mnoho a mnoho. Podle mě si žena užívá spíše tyhle praktiky, než klasický sex. Ten je spíš pro chlapy, rychlovka, šup dovnitř, šup ven. Pokud na tebe přítel se sexem tlačí, že už chce, že nemůže vydržet, není to ten správnej přítel. Uvědom si, že on nemusí brát prášky, hormony, uvědom si, že když se stane nehoda, on nebude těhotnej.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: petranovotna
Datum: 29.11.15 10:58

děkuji to by se mi mohlo líbit,a děkuji i za ujištění že se nemusím bát jít na gyekologii. jen se ted bojím abych tam nebyla moc vzrušená před paní doktorkou

Datum: 29.11.15 11:00
avatar

Petro, můžu tě ujistit, že před paní doktorkou se opravdu nemáš šanci vzrušit.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: petranovotna
Datum: 29.11.15 11:15

co je pravda na tom že klukům stačí třeba jen pohladit penis a už sou hotový(vystříknutý),

Datum: 29.11.15 11:22
avatar

Zeptej se Martina přímo, nemusíš se s ním prát o klávesnici.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.11.15 11:24
avatar

Petro, co je na tom pravdy... No záleží na klukovi. Pokud je do tebe blázen, zamilovaný, tak mu třeba stačí když se s tebou líbá a už mu stojí, že... Kdybys takovýmu nadrženýmu klukovi, kterej po tobě touží, a kterej nemá zkušenosti s ženami, šáhla na penis, pohladila, tak by byl za chvilku hotový, jak ty říkáš vystříknutý.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: danek*
Datum: 29.11.15 11:27

ledaže by byl extrémně vzrušený a ž uplně před ejakulací. Samo od sebe se to rozhodně nestane

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.