Vývin prsou

Od: Datum: 29.11.15 10:09 odpovědí: 7 změna: 29.11.15 18:51

dobrý je mi 13 let,jsem jediná holka ze třídy které ještě nerostou prsa a ochlupení.kluci se mi smějí že jsem plochá,nechá se růst prsou nějak urychlit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.15 10:16
avatar

Ahoj Klárko,

není kam spěchat. Věř mi. Hlavně s tím ochlupením. Buď ráda, že se nemusíš holit, když jdeš na plovárnu nebo na koupák. A prsa přijdou časem. Chápu, že se kluci smějou, protože jsou jaksi ve vývinu pozadu, myslím mentálně od holek. Kdybys ses jim koukla do kalhot, tak by ses zase mohla smát ty, co tam mají za kašpárka. Kluků si nevšímej. Prsa i chlupy přijdou časem. Obklopuj se lidmi, kteří se ti neposmívají, s kterými je ti dobře a na nějaké hlášky pitomých kluků házej zvysoka bobek.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: klarka*
Datum: 29.11.15 10:26

líbí se mi jeden kluk a chtěla bych se sním líbat nebo něco tak,ale bojím se že když mě šáhne pod tričko tak odejde.nejsem třeba opožděná ve vývinu?

Datum: 29.11.15 10:30
avatar

Klárko, jde o to, jaký se ti líbí ten kluk. Jestli ses zakoukala do nějakého normálního, tak nebude řešit, že ještě nemáš prsa. Taky proč by ti měl hned šahat pod tričko, že? Ty bys na to šla moc rychle. Co nejprve chodit na rande, do parku, do kina, divadla. Povídat si. Sem tam pusa. Na šahání pod tričko máš podle mě čas.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: klarka*
Datum: 29.11.15 10:35

s tím klukem chodíme už dlouho na zahrádku držíme se za ruce ale chtěla bych víc,ostatní holky se už s klukama líbají a osahávají se, a klukovi šahá do slipů když on jí hladí prsa

Datum: 29.11.15 10:40
avatar

Klárko, já bych řekla, že na to jdeš moc rychle. Je ti 13 let, hele. Máš čas. Ostatní holky dělají tamto a ono. A jakou máš jistotu, že to skutečně dělají? Že ti řeknou, že to dělají? Podle mě si hodně často vymýšlejí a přibarvují skutečnost. Ve 13 letech jste v podstatě ještě děti, holky nemají žádné extra prsa a kluci mají v kalhotách kašpárka, takže tak.

Zkrátka řeknu to takhle, nic neuspěchej a nenech si vymýt mozek od spolužaček, že už dělají tamto nebo ono. Nech to dojít kam sama chceš. Pokud máš správného kluka, nebude řešit, že nemáš kozy jako vozy. A pokud to bude řešit, není to ten správný kluk.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.11.15 16:38
avatar

...hele,teď máš starosti,že ti neroste,a pak se budeš muset holit,vy ženský nevíte,co by jste chtěli

...jestli si myslíš,že kluk uteče,když ti šáhne pod tričko a ty tam nic mít nebudeš,jseš na omylu,bude šťastnej jak blecha,že si může šáhnout (nebo ho nech šáhnout do kalhotek)

...můžeš bejt ráda,že máš kluka,je tady fůra dotazů,kdy maj prsa a nemaj kluka,a to je ta horší varianta,ty nejseš sama

...a jedině zaručený,co na to působí je čas a masáž (ta musí bejt ale od kluka)

...jako kluci jsme se smáli holkám,co byly plochý,co měly velký prsa,co byly malý,co byly hubený (mám pokračovat?),ale šlo v jádru o jedno,před klukama dělat,že nás ty "ženský" nezajímaj a potajmu jsme byli šťastní jak blecha,když se některá nechala doprovodit domů...

---

a teď mě ukamenujte...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.11.15 18:51
avatar

teda já žasnu , ve 13 letech takovéhle starosti, to nemáš žádné koníčky , sport a co škola? a kdybych se tě zeptala co jsi naposledy četla tak se smíchy neudržíš co. Proč ten spěch , mládí máš jen jednou on ten život není zas tak dlouhý , vychutnej si ho vším čemu odpovídají tvá leta . Co chceš dělat ve 14 v 17už budeš mít vše za sebou , čím se pak budeš bavit. Můžeš se s klukama kamarádit to ano a proč hned tričko a dokonce kalhotky , co tomu říká maminka?

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.