Co by jste delali

Od: Datum: 23.11.15 18:52 odpovědí: 10 změna: 30.11.15 07:58
Ahoj, mám dotaz mám přítelkyni se kterou si už nějaký ten rok nerozumím sme jako stáří manželé a to je nám 30 let. Nyní se stalo to že čekáme děťátko. Co se týče intimity mezi námi nic moc spíše nic. Dalo by se říct že sem s ní jen aby člověk nebyl sám . hádky téměř porad Prostě spíše jako dva kamarádi. Jen nevím jak jo vše říct. Vydám se s kamarádkou je sama s holčičkou mezi námi nic není ale mohlo by být více si s ní rozumím její holčičku mám rád a vypadá že ona má ráda mne. Je mi s nimi dobře celkové je to jiné já vím povíme vše nové je lákavé a jiné apod. Ale toto je opravdu jiné. Co dělat zůstat dal ve vztahu spíše kamarád kamarádka nebo to zkusit s kamarádkou mám dilema. Co by jste dělali?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.15 19:08
avatar

pokud si nerozumíte dítě to nespraví :(

další otázkou je jestli to dítě je tvoje ,a jestli by nebyl na zvážení náký radikálnější postup ohledně toho těhotenství

a bejt váma stěhuju se ke kamarádce ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: strakatypes
Datum: 23.11.15 19:10

Čekáte svoje vlastní děťátko, svou krev, svého potomka, těšte se. Doufejte a věřte, že až se malinké narodí a budete se společně starat, tak vztah se s přítelkyní zlepší. Budete mít pro co žít, budete mít starosti i radosti, i povinnost potomka řádně vychovat a postavit ho na cestu životem. O tom ten život je. Nekoukejte na sebe, ale na vaši rodinu a snažte se, aby jste byli všichni spokojeni. Neutíkejte jinam.

Nedávno velice podobný dotaz tady již byl. Pohledejte, jistě tam bude něco, od čeho byste se mohl odstrčit. Nějaký nový náhled na tuto situaci.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 23.11.15 19:37
avatar

Promluvte si o situaci s přítelkyní. Toto byste měli řešit společně a Vy byste k ní měl být upřímný, aby se i ona mohla rozhodnout podle svého uvážení, jak chce žít dál. Jestli s Vámi, nebo bez Vás atd. V každém případě jste zplodili dítě do nefungujícího vztahu a nejvíce na to doplatí právě ono.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 30.11.15 07:58
avatar

Souhlasím s Kapkou.. Já být na místě Vaší přítelkyně, tak chci vědět vše na rovinu, abych se mohla rozhodnout co dál.. O nějakou rádoby podporu od někoho, kdo ze vztahu stejně dříve či později odejde a hrát si na "spokojený" vztah, na to bych neměla. Takže si spolu sedněte a vše proberte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.15 01:31

Vy máte přítelkyni s kterou si nerozumíte , ale čekáte dítě? Kamarádku s kterou si rozumíte, ale přitom spíte s tou druhou, nebo mi snad chcete namluvit, že si to dítě pořídila tím, že se po vás došla vyčůrat?Jste krajně nezodpovědný i k svému věku.Co vám může kdo poradit. Je to na vás.Bud přítelkyni a to malé necháte ve štychu, otočíte se k nim zády a půjdete za svým štěstím a nebo budete nést důsledky svého nerozumného chování a společně s přítelkyní se budete snažit tomu malému udělat domov. Přesně takhle jste se měl ptát dřív, než jste splodil potomka.A ještě jedna věc, když se rozhodnete pro cestu útěku od zodpovědnosti, kde máte jistotu, že vaše kamarádka by po tom podrazu ještě byla vaší kamarádkou a s tak nezodpovědným člověkem chtěla být?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: atj®
Datum: 24.11.15 06:31
avatar

Ukaz ze jsi chlap a stuj pri te holce. Jestli je tehotna, potrebuje te nyni vice jak predtim. I kdybys to nedelal kvuli ni, nosi tvoje dite a to ma pravo zit v rodine s mamou a tatou. Dluzite mu to! *houpy*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.11.15 09:07
avatar

pokud je těhotenství ještě v počátku a čas na případnou interupci, sedla bych si s přítelkyní a probrala situaci mezi váma - vynechala bych tu druhou kamarádku, ale prodiskutovala bych nefunkčnost vztahu a jestli tedy za této situace přivést dítě na svět? a uvidíš, jestli se shodnete... jestli už je pozdě a dítě bude, i tak o problémech mluvte a zkuste oba na vztahu pracovat, to dítě má právo na oba rodiče...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 24.11.15 09:18

Přítelkyni je okolo 30ti let. To by byla sama proti sobě, kdyby dětinko dala pryč a zůstala pak sama. Její rozhodnutí si myslím bude jasné, dítě si nechá a mladej ať si sbalí kufr. Možná ji nic lepšího nemohlo potkat. Nebo si třeba děcko pořídila i proti vůli zadavatele. Přestala brát prášky a neřekla mu to. Nevíme. Nakonec může být sama s malinkým děťátkem spokojená víc, než v nefunkčním vztahu. Matky dokáží pozoruhodné věci pro svoje děti.

Vím, že to odporuje mé předešlé odpovědi, ale povahu, sílu a odhodlanost, schopnost domluvit se ve vašem nefunkčním vztahu, znáte jenom Vy a vaše přítelkyně. Mnohdy, když se lidé po dlouholetém manželství rozvedou, tak po letech litují, že od sebe odešli a nedokázali se ve vztahu domluvit. Následující vztahy totiž paradoxně nemusí být o tolik lepší, než stávající.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.15 12:53
avatar

mám radit radit co bych udělal já? No tak já začnu tím, co bych neudělal. Neotěhotněl bych partnerku, se kterou si nerozumím. Ale když už se stalo, tak bych popřemýšlel, jestli jsem byl chlapem nebo ne. Jestli jsem byl chlapem a pořídil si rodinku, tak ukážu, že chlapem jsem i teď a o rodinku se postarám.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.11.15 22:35

Chlap se vzdy postara o dite,ktere si udelal,a o jeho matku!Uz jenom to,ze sem tuhle otazku pisete,je,nezlobte se,slabosske a nechlapske.Neni o cem uvazovat.Znate slovo ODPOVEDNOST?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.