Zkrášlovací dárek - jak to myslel?

Od: Datum: 23.11.15 11:54 odpovědí: 11 změna: 24.11.15 00:55

Zdravím,

nemám žádný životní problém, jen mi v hlavě vrtá myšlenka a zajímal by mě pohled zvenčí.

Jsem přes rok s přítelem, velmi si rozumíme, oba máme pocit, že jsme povahově našli, co jsme hledali (oba to tedy aspoň tvrdíme ). Jsme si hodně podobní, umíme si vycházet vstříc, ta negativa, který ten druhý má jsme ochotni respektovat.

Přítel je fešák, já mám odnepaměti trochu problémy se sebevědomím. Všechny jeho předchozí slečny byly styl "pipinka" - opravdu prosím bez urážky, nemyslím to zle, jen nevím, jak to nazvat - zkrátka vyladěné podle poslední módy, dokonalé účesy, nehty, tááákové podpatky atp. Já nejsem žádná šedá myš s culíkem neupravených vlasů, v ošlapaných džínách a se šusťákovkou kolem pasu... To vážně ne ale jsem spíš... víc decentní, mám ráda sportovnější styl. Je to dáno i povahou mé práce, hodně běhám venku, v různých terénech... Takže pro mě ideál třeba tmavé džíny, khaki parka, hnědé conversky. Myslím, že jsem moderní, ale prostě jiná než všechny ex. Vlasy si barvím jen pro sjednocení tónu, nenosím šperky, moc se nemaluji, ani to neumím, nevím jak, nevím ani jaké barvy, neumím udělat linku kolem očí, nejde mi to... Gelové nehty nenosím, mám své přírodní, jen bazbarvý lak.

A teď k problému - od přítele jsem dostala k narozkám poukázku do vyhlášeného kadeřnického salonu. Trochu mi vrtá v hlavě, jestli jen nevěděl co dát, je fakt, že mně se dárky hodně špatně kupují, vím o tom... a nebo to mám brát jako náznak, že by chtěl, abych svůj styl pozměnila? Už jsem o tom mockrát přemýšlela, ale je fakt, že já se v lodičkách a kabátu cítit nebudu, neumím v tom chodit, ani se to ke mně nehodí, takové ženy poutají pozornost a já nemám ráda pohledy upřené na mě. Jsem takhle spokojená, ale je fakt, že bych pro partnera udělala hodně.

Řešili byste to? Jak byste si to vykládali...?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.15 11:58

Podle mě je normální ,že žena taková místa navštěvuje- můžete být ráda, že je tak pozornej...byla bych za to ráda a vůbec bych nepřemýšlela jak to myslel - prostě se nechte hýčkat.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: carr
Datum: 23.11.15 12:24

Já ráda samozřejmě jsem Děkuji, líbí se mi nápad další přispěvatelky - poradím se, co by chtěl, abych si nechala na té hlavě udělat

Datum: 23.11.15 12:00
avatar

já bych se ho normálně zeptala na radu, co bych si se sebou měla nechat za tu poukázku udělat, co by se mu na mě líbilo, dál bych přešla na obecnější otázky, co se mu líbí a nelíbí - zkrátka bych si s ním na dané téma povídala, tím se vše dozvíte nejjednodušeji... :)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: carr
Datum: 23.11.15 12:19

My takto občas hovoříme, třeba když si kupuji boty, obdivuji lodičky, vysoké podpatky, moc se mi líbí, ale jednak mám nohu širokou, neumím v tom chodit, ani nemám k čemu... tak jen koukám a vím, že i jemu se líbí. Vždycky to shrne, že se k sobě aspoň hodíme, máme podobný styl oblékání, ale vím (i od něj), že se mu prostě elegantní dámy líbí. Když třeba na vánoce vytáhnu černé elegantní šaty a odičky, je z toho u vytržení... Nevadily by mi elegantní kalhoty a sukně a košile ale problém pro mě jsou boty. Na podpatku to fakt neumím, moje nohy mi to nedovolují a v kabátu vypadám blbě :( Takže se na kompletní změnu vždy vykašlu, protože mi přijde, že to nedoladím :(

Od: ria®
Datum: 23.11.15 12:12
avatar

:D určitě to nevemte, jako špatný dárek.. Co mi říkal kamarád, je pro ženu strašně těžké něco vybrat, tak první co muže napadne je šperk, nebo právě něco zkrášlovacího :).. prostě že žena je parádnice.. :)


doplněno 23.11.15 12:16:

lujs - byla jsem první :P :))


doplněno 23.11.15 12:19:

:D ale já s ní souhlasím :)


doplněno 23.11.15 23:26:

Dobrý den ivzez.. jenže tak by zapřemýšlela žena..chlap máááááálokdy :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: carr
Datum: 23.11.15 12:20

I to je pro mě varianta Jak říkám, nějak to nehrotím, jen mi to trošinku vrtá... Nebudu z toho dělat drama, to určitě ne.

Od: lujs®
Datum: 23.11.15 12:12
avatar

Dámy chápete vůbec jak je pro nás chlapi těžký vybírat pro vás dárky?!?!?!?

Když se vás zeptáme na rovinu co chcete tak řeknete že nemáme fantazii.

Když vám něco vybereme sami tak v tom zase hledáte nějaký skrytý vzkazy nebo náznaky.

A takhle bych mohl pokračovat.

POMÓÓÓÓC !.!.!.!.!.!.! *zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed*


doplněno 23.11.15 12:17:

Ria: jenomže vy patříte k té druhé půlce.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: carr
Datum: 23.11.15 12:22

Vím o tom Proto říkám, že to neberu nijak tragicky, jen tak přemýšlím Je fakt že vím o tom, že mně se shání dárek vážně blbě, když by se mě teď někdo zeptal, co bych koupila sama sobě tak prostě nevím Tím, že nejsem parádnice tak neulítávám na cetkách a kabelkách, to co potřebuji to mám a nemám potřebu kupovat jen tak. Proto samozřejmě beru možnost, že šlo jen skutečně o dárek, který neměl žádný skrytý význam. Děkuji za pohled chlapa

Datum: 23.11.15 23:11
avatar

Mne by to také zarazilo.

Po roce bych předpokládala bych, že mne můj partner zná apspoň tak dobře,

aby věděl, že si na kadeřnictví ani "zkrášlování" nepotrpím.

Kdyby se o mne zajímal, věděl by, co mám ráda, co mne zajímá a pokud by mi chtěl něčím udělat

radost (dárek neznamená ukazovat "že na něco mám"), vybral by z oblastí, které mám ráda...

Pokud by mu na mně něco vadilo, měl by by mi to říct na rovinu a "neschovával za dárek".

___

Na mne to působí dojmem, že Vašemu příteli někdo "poradil", že ženě udělá radost poukaz ke kadeřníkovi.

Přiznám se, že mne by mrzelo, kdyby můj partner o dárku nepřemýšlel, a dal mi něco "vyčteného"...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ddhd
Datum: 23.11.15 23:50

Asi byl zvyklej kupovat takovýhle dárky a od bejvalek měl potvrzeno, že to je dobrej dárek.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.11.15 00:55
avatar

Zdravím carr, já být vámi,tak jsem ráda,že jsem takovýto dárek obdržela, lepší než nějaký hadřík,nebo cokoliv jiného, s kterým by se netrefil do mého vkusu a dál bych to vůbec neřešila.Určitě bych za tím nic nehledala. Ne nadarmo se říká darovanému koni na zuby nekoukej:-DVždyť to je pěkný dárek a radši bych si ho užila! Chlapi všeobecně bývají ve výběru dárku pro ženu naprosto bezradní a vy sama píšete,že se dárky pro vás špatně kupují a že o tom víte.Spíše bych tedy ocenila jeho snahu, že tenhle dárek vymyslel. A na závěr otázka.Vy nechodíte běžně ke kadeřnici?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.