Jsem divná?

Od: Datum: 17.11.15 19:10 odpovědí: 16 změna: 23.11.15 06:53
Dobrý večer, potřebovala bych aby jste mi napsali čím by to mohlo být. Ve 14 jsem byla normální holka. Opčas jsem se napila a přišla jsem i o panenství. Na 14 běžné v této době (budu ráda když tohle nebudete řešit). Od té doby co jsem přišla o panenství jsem nešla ven mezi lidi. Myslím tím ven s kamarády. Je to asi rok a půl. Abych pravdu řekla ten sex za nic nestál ikdyž jsme měli i orální sex a vyzkoušeli různé polohy. Určitě jsem nebyla jako prkno. A prostě nemám od té doby na to chuť s klukem. Masturbuju to jo. Ale že by se mi líbil nějaký muž a chtěla bych s ním sex to ne. S kamarádky ven nechodím, protože mě nebaví skoro každý den se opijet a tak... Bohužel neznám z okolí skoro nikoho kdo mi nepil a tak... Tak prostě ven nechodím. Jsem prostě jen doma, dělám si úkoly, učím se, občas cvičím a čtu si články na internetu. To je vše co dělám. Vůbec mě to nebaví ale nechce se mi každý den pít alkohol a vůbec nejsen moc společenská. Možná se vám to zdá lepší než to předtím ale hrozně se nudím. Nemám žádné zájmy, nic co by mě bavilo. Čím by to mohlo být a jak začít dělat něco co mě bude bavit?
Předem děkuji za Vaše názory a rady.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ju®
Datum: 17.11.15 19:19

V 15, skoro v 16 letech bys sis mohla natlouct do hlavy, že bavit se dá i bez chlastu, pokud tvé argumenty nestačí - nepiju, nesmím mám nemocnou slinivku...nějak jsem nepochopil jak s tvým nechozením s kamarádkami souvisí tvé panenství - ale ano jsme rádi že jsi se s námi podělila, že jsi nebyla jako prkno a že dříve ses i napila, možná by tě bavila tráva - údajně nenávykový zlozvyk, či skusit nějakou tvrďárnu - perník,koks...třeba tě to začne bavit, určitě napiš jak jsi se zapojila...život by neměl být jen šedivý, chce to nějaké barvy...


doplněno 17.11.15 21:17:

Chytrá holka pochopila sarkasmus...neboj užiješ si života, přijde to samo...


doplněno 17.11.15 21:18:

Chytrá holka pochopila sarkasmus...neboj užiješ si života, přijde to samo...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: boruvka3
Datum: 17.11.15 19:42
Zajímavé. Napíšu, že už rok a půl nechodím ven s kamarádky, protože mě nebaví pít a vy mi doporučíte drogy. (Y)
doplněno 17.11.15 19:43: Ale děkuji za váš názor.
Datum: 17.11.15 19:56
avatar
Tohle je sice volná diskuze, ale přesto tu platí pravidla poradny. Slečna by nemusela pochopit sarkasmus a mohla by Vaši radu brát vážně :(
K tazatelce: ty nejsi divná, ale máš divné kamarády. Poohlédni se po jiných. Zkus nějaký sport, zbor, keramiku, skauty - cokoliv kde se budou sdružovat lidi s jinými zájmy než je alkohol.
Proč myslíš, že je minimální hranice pro pohlavní styk, stanovena zákonem? Mělo by to nezletilé chránit do doby, než budou fyzicky i psychicky na sex připravení. Někdo není ještě ani v 17ti, jiný ve 20ti. Ty jsi nebyla ani jedno a proto si tuto negativní zkušenost poneseš do budoucna. První pohlavní styk a hned zkoušíte různé polohy? Moc se díváte na televizi.. O tom to není..
Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 17.11.15 19:24

ve 14ti si měla sex? hmm tak gratujuju

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.15 03:16
avatar

co je na tom divneho, ja taky...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 19:30
avatar

Nejseš divná, seš introvert. Hodně introvertů se snaží nutit k tomu, aby chodili mezi lidi, ale víš co, je to na nic, stejně tě to mezi něma nebude bavit. Já to znám, spousta lidí v mém okolí pije, a mě to taky v hospodě s nima nebaví. prostě tam skoro vůbec nechodím, bavím se prací, na internetu atd.

Doporučuji ti najdi si také nějakého kamaráda introverta a trávit čas můžeš s ním, dva introverti si spolu rozumí, jen nám nevyhovuje, být v davu. Introvertů je kolem tebe určitě spousta, jen se někteří maskují a snaží se ze sebe dělat extroverty, hlavně v tom tvém věku v tom mají lidé zmatek a nechtějí se lišit od většiny :( Divná nejseš, seš sama sebou a tak i zůstaň.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: boruvka3
Datum: 17.11.15 19:39
Děkuji:)
Datum: 17.11.15 20:18

Já to měl podobně..taky jsem chodil po zábavách, popíjel a pak už mě to přestalo kolem 19 roku bavit a vůbec jsem nevěděl co se se mnou děje. Nebavilo mě chodit do hospod a chlastat a tlachat nesmyslné kecy o ničem, stále dokola se opakující. Nj, tehdy ještě nebyl internet, tak se člověk nic nedověděl a byl jsem dost dlouhou dobu v "bludném kruhu" než jsem se našel.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.11.15 02:59

Je mezi námi půl století,nicméně se pokusím k tomu něco říct.Mám syna ,je mu mnohem víc než tobě,má podobné stavy.Žije na vesnici ,kolem baráku by bylo zábavy dost a dost,ale on ve volném čase střídá hospodu s chozením na ryby .My jsme opravdu jiná generace,protože já mám radost z toho ,že něco na chalupě udělám,zatím co od to ani nevidí.Těžko pro vás ,vaší generaci,může být život zajímavý ,když si nenajdete nějaké zájmy,něco z čeho mám radost ,vymýšlet, jak to nejlíp udělat,a když se povede, to je potom radosti.U tebe by byl třeba vhodný nějaký sport,děvčata v kolektivu ,kde hraje jedna pro všechny,určitě nedovolí ,nedá prostor ,pro tyhle chmurné úvahy.Děvče jak ti závidím ten tvůj věk .Prosím tě žij ,né hospodou ,né poflakováním od ničeho k ničemu.Život je přece krásný a tvoje roky jsou nejlepší dobou,co budeš říkat ,až budeš něco chtít a zdraví to nedovolí.Moje vnučky od první třídy chodí na klávesy, házenou ,tenis, aquabely,výtvarné kroužky atd. Ty na takovéhle úvahy nemají vůbec čas.Je to jenom na tobě ,ty musíš chtít ,do něčeho se přihlásit a pak už bude po starosti s nudou.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.11.15 11:15
avatar

Mečíku, mluvíte mi z duše! *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 19:20
avatar

Nedokážu pochopit,

že nemáš žádné zájmy/koníčky a že se věnuješ jenom věcem,

které tě nebaví.

Existuje spousta (určitě si nevzpomenu na všechny) činností, kterým by ses mohla věnovat. Jen je musíš vyzkoušet a vybrat si, kterým se budeš věnovat dál. Můžeš číst (míním knihy), začít hrát na některý hudební nástroj, věnovat se sportu nebo turistice, zpívat, cohodit na výstavy, do divadel, do kina, ... hrát divadlo v amatérském kroužku, ...

Začneš-li se věnovat nějakému koníčku, najdeš i lidi se stejnými (podobnými) zájmy, lidi, kteří mají smysluplnější náplň času než popíjení nebo nudu.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 19.11.15 12:00
avatar
Neříkej, že všichni kamarádi každý den chodí pít. To se v takovém věku brzo projeví na chování, prospěchu atd.to bys mela všechny okolo úplně grázly. A peníze na to berou kde? Taky jsme chodili na lávku do parku, složili jsme se na 2l chalupáře v plastu ale určite ne každý den...
Určitě nejsou takoví jak pises úplně všichni, spíš jine lidi neznas. Takže by ses mela seznámit s někým, kdo nechlasta jak Dan a má jine zájmy, pak se nebudeš nudit doma..
A k tomu sexu - ne není normální začít ve 14, doba je porad stejna, jenom všichni někam spechaji. Udělala si to protože ses napila, a asi se to nějak sebehlo. Teď na sex nemáš chuť protože na něj nejsi ještě připravena, nebyla si ani tehdy...
Ohodnoceno: 3x
 

 

Datum: 20.11.15 00:21
avatar

Mám 14 letou neter..Vim, pises,ze nemame resit piti atd.,ale to opravdu normalni ve 14 letech neni jak pises. Je to o tom, kde ses pohybovala.. Ma 14 leta neter studuje na 8 letem gymplu, miri na vysokou,chodi na volejbal a obklopuje se slysnyma lidma, kteri urcite nechlastaji atd.. Zmen smer jak si hledat pratele, protoze mi pripada, ze hledas ve spatnych vodach.. Kdo hleda, tak najde.. Neco te prece bavit musi.. Pokud preci jen najdes nejakeho toho konicka, ktery by te bavil, tak se mrkni na netu ve svem meste, kde by se tam dalo prihlasit atd..Muj starsi kluk je 9 letej a takto jsem mu nasla v nasem meste karate, ktere ho moc bavi a uz si tam nasel spoustu kamosu, kteri urcite nemiri tam, ze by jednou chlastali atd..

Ohodnoceno: 1x
 
Od: danek*
Datum: 23.11.15 00:34

zdá se mi to celé divné. zaprvné píšeš absolutní věk, takže nevíme kdy se to stalo, takže ti třeba může být 50 let.

Dál: Občas jsi příšla o panenství. Můžeš to rozvést?

Máš vědomě pocit, že ten styk se ti nějak nelíbil a odradil tě od těchto věcí?

Jsi v pubertě? Jak dlouhou? bereš antikoncepci? Nejsi těhotná? myslíš že ta nespolečensnost je dána fází menstruačního cyklu nebo jsi taková stále?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 23.11.15 02:07

Divní jsou ti jenž nepochybují, ale zeptala ses, tak pochybuješ, tudíš jseš normální. Cos učinila, si neodpářeš, budeš-li chtít být blbkou - ti nikdo nezabrání a opačně - třeba máš ještě přátele jenž ti pomohou. Je to nepohodlná cesta, jmenuje se Úcta.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.15 06:53
avatar

Dam, zaujala mě vaše poslední větička. Toto je jádro pudla. Tam to je! Úcta k sobě. Nedělat sama sobě takové ohavné věci. *stop*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.