Předčasná menstruace

Od: Datum: 10.11.15 17:17 odpovědí: 3 změna: 10.11.15 18:01

Ahoj,
bude to přesně 3 roky, co jsem dostala svou první menstruaci. Je mi 16. Zatím byla vždy pravidelně, neberu antikoncepci, s nikym nespím, takže těhotná taky nejsem :D
Dneska jsem jí dostala cca o 2 týdny předem. Je to normalni?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.15 17:43

Ahoj,

tak normální..ono to může souvisej např. se stresem, úbytkem váhy a podobně. Ale vzhledem k věku bych nepanikařila, zkus to pozorovat několik měsíců nebo do další menstruace a kdyby to bylo pořád takhle nečekaně tak zajdi ke gynekoložce, stejně tam brzo budeš muset tak jako tak ;).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.11.15 17:46

Ahoj, já myslím hormony si dělají co chtějí. A zrovna u menstruace si ženská nemůže být pořádně jistá kdy příjde. Pokud tedy nebere antikoncepci. Tvoje tělo asi uznalo za vhodné, že se právě teď potřebuje pročistit...a taky vzhledem k věku si myslím, že to není nic nenormálního. Může to být okolnostma, stresem atd...

Ohodnoceno: 0x

Od: evad
Datum: 10.11.15 18:01

Děkuji

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.