Antiperspirant bez vůně

Od: Datum: 05.11.15 06:53 odpovědí: 6 změna: 06.11.15 07:11

Zdravím,

mám takovou prosbu na zdejší rádkyně - máte vyzkoušený nějaký účinný antiperspirant, bez vůně? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: host
Datum: 05.11.15 08:54

Pokud člověk nechce být cítit žádnou kosmetikou a přesto má být účinná, dají se najít. Například emvej (psáno úmyslně foneticky, aby to nebyla reklama) kulička Roll-on nebo tuhý deodorant a antiperspirant Solid Stick z řady Body Series jsou výborně účinné a přitom nevoní kolem dokola a fungují zcela nenápadně.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 05.11.15 16:30

sice to pisu z pohledu chlapa :) ale nevadi mi Rexony, jestli se to tak jmenuje, ma to takove jemnejsi vune.. jinak samozrejme Driclor, ale ten neni prilis zdravy, zato dela co ma, na obcasne pouziti super a nema zadnou vuni.

Ohodnoceno: 2x

Od: xy
Datum: 05.11.15 16:48

díky, z pohledu chlapa mě to taky zajímá

ten Driclor snad vyzkouším, jestli je tak dobrý, jak píší.

Od: strakatypes
Datum: 05.11.15 16:47

obycejny kamenec, chlapi používají po holení žiletkou a břitvou a kdy chtějí zastavit krvácení, stahuje pory

Ohodnoceno: 0x

Od: xy
Datum: 05.11.15 16:55

před lety jsem ho zkoušela, ale během dne ze mě stejně lilo i při práci v kanclu...

Datum: 06.11.15 07:11

Já si myslím, že v lékárně by mohli najít řešení. Třeba firma SebaMed má své výrobky téměř bez vůně.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.