Jaký je v tom rozdíl?

Od: Datum: 06.12.15 18:16 odpovědí: 3 změna: 07.12.15 12:54

Dobrý večer,

chtěla bych vědět, podle čeho poznám originální parfémy. Koupila jsem v drogérii parfémy Celine Dion Sensational 30ml za 699kč a David Beckham The Essence 30ml taktéž za 699kč. Na internetu se však tyto parfémy pohybují kolem 250kč. Tak teď nechápu, zda má prodejna takovou vysokou marži, anebo je to pouze nějaká nahrážka?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.15 18:49

parfemy v prodejnach jsou vzdycky predrazene, nicmene duplikat poznate asi jen kdyz parfem uz znate. Kupoval jsem si Escadu, ktera v kamennem obchode stala 1750 a na netu 1290, to byl jediny, ktery mi vonel a devcata z nej byly taky nadsene :) nahradu uz jsem bohuzel nenasel...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.12.15 18:58
Kamenná prodejna má zpravidla vždy parfémy dražší a přesto to může být padělek viz jeden nejmenovaný řetězec parfumerii, který jedné známé známé vrátil peníze, protože to nebyl originál.
Na internetu je třeba porovnávat ceny ne ve všech obchodech, ale těch prověřených, které mají ideálně i kamennou prodejnu. V Praze mám ověřené dvě.
doplněno 06.12.15 19:00: A padělek pozná člověk, jak už tu bylo řečeno, pokud parfém zná a ví jak voní a jak dlouho výdrží originál..

Od: mzxy
Datum: 07.12.15 12:54

za 699,- Kč si koupíte v pražské SAPPO tržnici 3 parfémy

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.