Jsem zamilovaná do staršího chlapa

Od: Datum: 03.11.15 17:33 odpovědí: 5 změna: 04.11.15 23:18
Před 2 lety jsem se zamilovala do chlapa, ale je o hooodně starší než já. Choval se, jako bych se mu líbila, třeba mi dával pusu na rozloučenou, nebo mě držel za ruku, často mi psal, ale nic víc. pak se něco změnilo a už si mě vůbec nevšímal. pak mi napsal, že není vhodné aby jsme si psali, vídali se a tak. .. protože mu vadí ten věkový rozdíl ale já ho mám pořád ráda.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.11.15 17:41

A čím chcete přesně poradit? Pokud ho máte ještě ráda a on se s vami stýkat nechce, je třeba ho rádá přestat mít...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.11.15 18:09

Třeba vás má taky rád, ale ve svém věku cítí zodpovědnost. Chudák Nedvědova milenka...

Datum: 03.11.15 18:15

Ono Vás to přejde. Pokud pro něho nejste vhodnou partnerkou, respektujte jeho rozhodnutí! Nic jiného Vám nezbývá.

Datum: 03.11.15 18:20

Podle mne byste jej (jeho názor) měla respektovat.

Nebo Vy byste se nechala přesvědčit o něčem, do čeho se Vám z nějakého důvodu nechce?

Ohodnoceno: 1x

Od: krasula
Datum: 04.11.15 23:18

Třeba je to jeho styl a chová se takto k většině žen. Některé starší pány baví oslňovat, ale to zas třeba nebaví jeho manželku a třeba mu to dala striktně najevo. Nebo chce zůstat jen u flirtu a nestojí o to nést odpovědnost.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.