Svatební tanec

Od: Datum: 30.10.15 20:13 odpovědí: 2 změna: 01.11.15 14:24

Dobrý den, zajímá mě, kde jste se naučili tančit před tím, než jste měli svatbu. Chodili jste na nějaký kurz? Nebo jste to uměli z tanečních ze školy? Nebo jste to ani na svatbě neuměli? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krasula
Datum: 01.11.15 00:48

Jsem důchodová generace, mým dětem je + - 40. V obou případech jsme chodili do tanečních. Automaticky. Celá třída. Ve škole nám i těm dnešním čtyřicátníkům vycházeli vstříc. Patřilo to ke kulturnímu vzdělání. Dnes kurzy jsou, ale chodí tam zlomek studentů. Škoda.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.11.15 14:24

Já jsem chodil normálně do tanečních a si myslím, že tancovat mě tam naučili docela solidně.

Na svatbě vám zahrají valčík, což není nic víc, než přešlapování na tři doby, valčíkové kroky se naučíte asi tak za deset vteřin. Jestli poznáte rytmus a první dobu, pak se snad ani není co víc učit. Jestli nepoznáte rytmus a první dobu, tak se chytněte tanečníka a pevně se ho držte.

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.