Fakt DOBRÝ oční krém na vrásky

Od: Datum: 26.10.15 22:31 odpovědí: 20 změna: 02.11.15 10:09

Znáte?Poraďte jiným.Cena nerozhoduje.Zkusila jsem Eucerin-efekt nic moc.Ted Bioline,ale ten desne drahy.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.10.15 00:13

Dobrý den, hledáte oční krém na vrásky nebo proti vráskám? Cena nerozhoduje, ale Bioline je děsně drahý - to myslíte jako legraci? Zdravím!

Ohodnoceno: 3x

Datum: 27.10.15 14:11

Bylo tim mineno,ze hledam moznost levnejsi alternativy Bioline-pokud je jiny minimalne stejne kvalitni a levnejsi,rada usetrim.Pokud nenajdu jiny,zustanu u Bioline.Verou,ze cena nerozhoduje,jsem myslela,ze neni cenovy limit,zeny mivaji na kosmetiku,coz je snad bezne,urcity cenovy rozpocet.Ostatni prispevatele diskuse pochopili. Krem na vrasky- snad kazdy normalne uvazujici clovek pochopi,ze mi jde o pripravek na potlaceni vrasek.Prosim Vas,at do teto diskuse neprispivate,chci,aby prinesla prakticky uzitek i pro jine navstevnice tematu,nikoliv slovickareni.Dekuji

Datum: 27.10.15 07:43

Já j sem taky strašně dlouho studovala různé krémy a všechno bylo strašně drahé a každá firm,a si vychvaloval to své, tak jsem si nemohla vybratm nakonec jsem se obrátila na poradnmu lékárníka a ejhle - poradil mi docela obyčejný levný kreém Cien Night Q10 a Anti-Wringle Day Q10, prodává pouze Lidl. Je mi 69 let a úplně zírám, za tři týdny se moje platí opravdu značně zlepšila. A ještě jedno důležité -nemýt si obličej mýdlem,, pouze teplou vodoul

Ohodnoceno: 5x

Datum: 27.10.15 16:27

dekuji za tipy

Datum: 27.10.15 12:41
Ohodnoceno: 3x

Datum: 27.10.15 16:26

dekuji,take jsem slysela,ale nemam odvahu zkusit

Datum: 27.10.15 13:40

Krém na vrásky, na celulitudu a na cokoliv, vám nepomůže i kdybyste ho měla dva kýble. Chcete-li se zbavit vrásek a potřebujete to, volte jistější variantu, plastická chirurgie, botox.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.10.15 14:06

Tak to nesouhlasim.Pouzivam pripravky Bioline Seductage,vyhladi absolutne,nahradi plastiku-shanim neco jineho jen kvuli cene,Bioline sada stoji kolem 5000.

Datum: 27.10.15 14:20

Najednou je drahý, píšete, že cena je vám jedno. Jestli vaše vrásky vyhladí krém, tak žádné vrásky nemáte.

Datum: 27.10.15 16:20

Zeptejte se někoho,kdo rozumí produktům vyšší úrovně,potvrdí vám,že např.Builine Seductage vrásky vyhladí,ovšem musíte stále mazat a mazat,čili finanční nároky vysoké.Prosím,do diskuse dále nepřispívejte,jde mi o tipy na přípravky,ne přetahování se o slovíčka.Jistě to uvítají i další návštěvnice tématu,které chtějí číst konrétní tipy,ne vaše slovní výpady.Děkuji

Datum: 27.10.15 19:56

Madam, já myslím, že tu nejste správně, dost pochybuji, že zdejší rádkyně vyhlazují své vrásky krémem za 5000,-

Zrovna vy mi nebudete přikazovat co mám dělat, ale máte možnost mé příspěvky nahlásit, jo a není zač.

Datum: 27.10.15 15:57

Kolik je vám let? Opalujete se? Chodíte na opalování k profíkům? Kolik hodin spíte? Kolik denně vypijete? Předpokládám, že nekouříte.

Datum: 27.10.15 16:25

42,neopalji,spím hodně,až 10 hodin,nekouřím,piji hodně čistou vodu.Z krémů mi zabírá Bioline Seductage,to už jsem psala,ale při denním užívání jde o finančně náročnou péči,navíc není běžně prodejný na trhu,je určen pouze pro péči v salonech a případný odprodej domů prostřednictvím vybraných kosmetických salonů- myslím,že i další návštěvnice tématu uvítají i tipy na další krémy vysoké kvality.Úmyslně jsem neuváděla cenový limit na výrobky,pro každého je cenová hladina jiná,pro každého je přijatelná jiná.Prosím o konkrétní tipy,předpoládám,že tuto diskusi průběžně vygooglí i další ženy do budoucna.Děkuji všem

Datum: 27.10.15 16:51

Aha, tak ona to má být vlastně dost dobře a ne zas tak dobře skrytá reklama.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 27.10.15 19:46

Muzete prosim prestat psat hloupe poznamky a nechat jine uzivatele vkladat tipy na kremy? Prosim,jdete obtezovat do jine diskuse.Dekuji

Datum: 27.10.15 18:47

42 let a už řesite vrásky? A ještě za to vyhazujte tolik peněz? To vás teda lituju. Stejně je to hodně záležitost genetiky. Krém na vrásky nepoužívám a stejně mně lidí nevěří můj věk. Jojo... Jak jsem psala, je to genetika...a levné české krémy za pár korun udělají taky tak službu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.10.15 19:47

Prosim ne me litovat a psat k tematu,tedy zkusenost s konkretnimi pripravky.Dekuji.Jinak ted jsem zkusila Alisse Beaute,take neni spatny,ale pochopitelne to chce delsi dobu.Obecne jsem se docetla dobre recenze na Cien,to uz tu nekdo pise.

Od: krasula
Datum: 28.10.15 10:11

Na vrásky má vliv věk, dědičnost,stres, vnější vlivy /slunce, vítr../ Chce to dostatek spánku, tekutin. Dost vadí kouření. Z prvků a vitaminů hlavně Zn, A vit.! Dále pak: železo, B a C vit, a křemík... Mně dělá dobře na noc kokosový olej. Jinak na den taky ten oční Cien z Lidlu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.11.15 10:06

Dobrý den,

já souhlasím s paní, co píše o kosmetice z Lidlu za 69Kč. Denní a noční krém + krém na oční vrásky. Mám velmi citlivou pleť a vyzkoušela jsem všechny možné velmi drahé, drahé, levnější doporučované varianty a nakonec je pro mě opravdu nejlepší krém z Lidlu za 69kaček, no není to paradox? :D

Myslím, že jsem před rokem či dvěma viděla na čt1 jejich testování krémů na pleť, byly to různé druhy a i jim vyšla nejlepší hydratace u kosmetiky z Lidlu. No, kdo by to byl řekl, že? Nějak jsem tomu ale pořád nevěřila a kupovala jiné a jiné, až nakonec jsem se rozhodla to zkusit a FUNGUJOU, opravdu.

Od: ria®
Datum: 02.11.15 10:09

Cien :) všichni kolem mě si ho pochvalují a mě se z něj zrovna musí objevit vyrážka :).. Taky pořád hledám..

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.