Menstruace a těhotěnství

Od: Datum: 25.10.15 16:05 odpovědí: 7 změna: 25.10.15 19:21

Ahoj,poslední pohlavní styk jsem měla před třemi měsíci a před třemi měsíci jsem se také rozešla se svým přítelem.V té době jsem brala pravidelně a řádně antikoncepci,ani jednou jsem nevynechala.Tehdy jsem to neřešila,protože jak jsem dobrala antikoncepci, ve správný termín jak to mělo být, jsem dostala měsíčky, které trvaly asi čtyři nebo pět dní (moje obvyklá doba krvácení). Pak jsem dostala další měsíčky, které trvaly stejně dlouho a nedávno ještě jedny, takže od té doby jsem měla celkem tři pravidelné krvácení. Ráno nezvracím, nemám horečky, nebývá mi špatně a nemám zvýšené chutě na cokoliv, necítím pnutí v prsách, ale přibrala jsem asi pět kilo. Jinak předtím asi rok a půl jsem si udržela stále svoji váhu, až teď se stala ta výchylka. Je vůbec možné, aby žena byla těhotná navzdory tomu všemu, co jsem napsala, nebo ta váha je z jiných důvodů?Děkuju za jakoukoliv reakci. Vím, že bych měla dojít na vyšetření pro jistotu a mám to v plánu, ale protože mám strach, ptám se tady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 25.10.15 16:12
avatar

vyloučit těhotenství může test za 100kč z lékárny... přes internet bych řekl, že jste těhotná na 50%.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.15 16:53
avatar

Podle mého názoru to je velmi nepravděpodobné, že byste byla těhotná. Antikoncepci jste brala pravidelně a rovněž menstruaci jste měla pravidelnou. Navíc žádné nevolnosti a chutě.

Pravděpodobně jste buď měla méně pohybu, nebo více jedla

Udělejte si těhotenský test, uvidíte, že určitě bude negativní

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 25.10.15 16:54

pak jedině duch svatý - to už tady jednou ale bylo...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.15 17:27
avatar

A nepřibrala jste třeba proto, že si tělo dělá na zimu tukové zásoby? No, mě to jen tak napadlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krasula
Datum: 25.10.15 17:56

A možná i ta psychika z toho rozchodu? Podle toho, co píšete, to nejspíš těhotenství není. Kupte si test, a máte jasno.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vercaaa
Datum: 25.10.15 19:16

Děkuju všem za odpovědi. Test mám koupený a zkusím to zítra ráno, kdy je největší pravděpodobnost, že mi to ukáže pravdu. Já vím, že je to velice nepravděpodobné, právě proto jsem si předchozí tři měsíce vůbec s tímto nedělala starosti, prostě jsem měla nějak zafixované, že když žena menstruuje, není to možné. Právě včera jsem náhodou narazila na nějaký článek, kde se žena svěřovala, že těhotěnství nepoznala v ranní fázi, protože nadále měla měsíčky... + fakt, že jsem přibrala za ty tři měsíce. Takže jsem začala přes víkend pochybovat a něco můžu dělat až zítra popřípadě následující týden. Proto jsem napsala. Takže díky, jsem klidnější ale význam budu přikládat až tomu testu.

Přeju hezký večer.

Od: ria®
Datum: 25.10.15 19:21
avatar

Sestra přes antikoncepci hormonální otěhotněla.. dovzěděla se to ve 2. měsíci, neměla nevolnosti, ani žádné chutě, dokonce i měla i měsíčky... Snad to dopadne podle Vašeho přání..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.