Varicofix a jeho účinky

Od: Datum: 23.10.15 17:39 odpovědí: 12 změna: 20.07.16 17:46

Nemá prosím někdo zkušenost s přípravkem VARICOFIX.To co se odehrává v reklamě je asi hodně přitažené,ale co když?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.15 19:39

Je to hodně přitažené za vlasy. Ještě více! :-D Co říkají cévní doktoři?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.10.15 12:24

Rozhodně je to úplná pitomost. Křečové žíly nejsou žádná sranda. V dnešním světě už je možné všechno i podvody, které se týkají zdraví. Tu tlustou žílu, co je na obrázku a hned vedle úplně čisté hladké lýtko, to je přímo sprosťárna a ta ženská, co tam píše ten dlouhý článek a doporučuje ten gel, tak té bych ty křečáky opravdu přála. Jestli mne něco dokáže vytočit, tak je to přesně tohle. Fuj.

Buďte rozumná a jděte k flebologovi. Křečové žíly se dnes odstranit dají a máte to částečně na pokladnu. Záleží na zákroku a na klinice. Tenhle gel Vám určitě nepomůže.

Ohodnoceno: 1x

Od: mirek50
Datum: 03.11.15 13:07

Plný souhlas. Je to zase jeden z Amerických podvodů. Chtějí za to 1200 a ted mají jako akci za 900 a při dvou kusech za 700. A lidi opět objednávají jak stádo jdoucí za líbivými slovíčky.

Od: jig
Datum: 06.11.15 07:41
Já používám 4 dny a zatím žádná změna, obávám se, že jsem naletěla, jako spousta žen toužících po nohou bez křečových žil.

Od: marija
Datum: 11.11.15 09:38

ja som ho použivala nema žiadne zvlaštne učinky žily mi ostali nič sa neudialo je to len velky podvod, predtym som použivala Gel na žily Priesnitz je to presne to iste a stoji 8 Euro, na rozdiel od 32 Euro ktore som zaplatila za Varicofix,

Od: rozi
Datum: 11.11.15 16:47

jsem na tom stejně, prostě jsme naletěly, účinky žádné

Datum: 11.11.15 21:55

Stačí se podívat na jejich stránky http://www.myhealthyblog.info/cz-anti-varicose-n4/index.php?cid=MTQwMDQ0NDY1MSMxMDAwMDAxOTE5IzMjQ1pFQ0hSRVBVQkxJQyNQcmFoYSMjIyMjIyM=samé kladné komentáře, které si píší sami a když chcete přidat svůj komentář, tak to nejde.

Datum: 18.11.15 20:42

Datum: 19.11.15 16:36

Početl jsem si.Díky něco z toho prubnu .

Datum: 19.11.15 16:38

Kedar a když se zadaří, je to i krááásná ozdoba stolu

Od: busek
Datum: 28.05.16 21:33

Odborníci z reklamy neexistují = celé je to podvod!

Od: janakloudova
Datum: 20.07.16 17:46

Dobrý den, již jsem si koupila třetí a mám pocit , že na tom něco bude, měla jsem hrozný varix a protože dělám potravinové doplnky již léta tak vím ,že jeden dva gely jsou nic, je to dlouhodobější, můžu říci ,že mám nohu o polovinu lepší po dvou gelech, zkuste to , zdraví je drahé JK

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.