Prášky na hubnutí

Od: Datum: 20.10.15 13:07 odpovědí: 11 změna: 22.10.15 09:00

Dobrý den, dříve, než začnu psát, co vlastně mám na srdci, chci vás požádat o jednu věc: nebude-li to odpověď na mou otázku, tak nic nepište.​ Je mi 17 let, měřím 180 cm a vážím 89 kilo. Můj problém je, že jsem hodně lína a doslova závislá na jídlu. Musím stále jíst. Ráda bych zhubla "zdravě", ale nejsem tak dobrá, abych to zvládla. Proto jsem se přikolnila k poněkud drastickému řešení a tím jsou príášky, které vám opravdu pomůžou. Takové, že když se jen kouknu po jejich snězení na jídlo, uděla se mi zle. Budu vám moc vděčný za pomoc. Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 20.10.15 13:20
avatar

Dobrý den, a takové prášky existují? Jste závislá, tak je třeba léčit závislost. Nebo si opravdu chcete přivodit nechutenství a myslíte si, že je to řešení problému? Pokud jsem nesplnil Váš požadavek na správnou odpověď, tak se nemůžete divit - ona je to hloupost kazit si žaludek, aby se nemohlo jíst. Zdravím!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.10.15 13:39
avatar

existují sice prášky, které odstraní pocit hladu nebo chuť na sladké, ale i při nich musíš "spolupracovat", čili nejíst, když nemáš hlad... v tvém případě by to zřejmě nefungovalo... budeš muset zapracovat na svém odhodlání, vůli a sebeovládání, jinak to nevyřešíš... *nevi*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.10.15 13:48
avatar

Nuže, Bečko sádla, abys to sádlo ze sebe shodila, nestačí jen pojídat nějaké "zázračné patáky". Kdyby to bylo takto jednoduché, nechodí okolo nás tolik tlustých lidí. Na jídlu je závislá většina lidí. Ještě jsem si nevšimla, že by bez jídla někdo vydržel déle než měsíc. Pak umře...hlady. Takže v tomto nejsi výjimečná. Ani v té lenosti. Kup si knížku od Mačingové, když budeš dodržovat její dietu, zhubneš. I bez patáků. Vyzkoušeno, nikoliv osobně, ale u jiných lidí, s nimiž jsem hovořila.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.10.15 20:23
avatar

Žádné prášky ti nepomohou, jenom tahají z lidí peníze, ,jediná rada nežrat. Omez přílohy, ovoce, sladké jez hodně zeleniny a masa.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.10.15 20:38
avatar

Dobrý den. Pokud chcete zhubnout a váhu si udržet, pak změňte své stravovací návyky. Jezte vícekrát denně v menších porcích, pijte jen neslazené nápoje, zařaďte do jídelníčku dostatek zeleniny a také pohyb. Třeba jen pravidelnou svižnou chůzi.. Pokud budete zkoušet prášky na "zhubnutí" poznáte velmi rychle, že zhubne jen Vaše peněženka, ale Vy ne. Snažte se a udělejte pro sebe něco. Nebuďte líná a pohodlná. Nebo se smiřte pak s tím, že jste taková jaká jste a mějte se ráda i s těmi kilči navíc. To už záleží jen na Vás.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lujs®
Datum: 20.10.15 22:32
avatar

Ono taky zaleží jaký máte propozice (geny v tom hrají roli taky) k tloustnutí. Já su bachratej vod malička. Už v jeslích na mně spolužáci hulákali ,,SÁDLO MÁSLO PAŠTIKA ZABIJEME VEPŘÍKA".

A i když sem třeba teď v lázních za tejden zhubl 5 kilo tak vím že mi to stejně nebude nic platný, že to do roka naberu zpátky. I když za ty další 3 tejdny co tady ještě budu zhubnu minimálně dalších 5-8kilo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.10.15 01:44
avatar

Neexistují prášky, po nichž by člověk zhbnul,

pokud se nezačne hýbat a nezmění životosprávu.

Chcete-li zhubnout,

začněte trénovat pevnou vůli.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.10.15 10:13
avatar

Neexistují. Kdyby totiž existovaly, tak jsou všichni tlustí dávno hubení.

Pokud jsi líná a závislá na jídlu, tak ti nepomůže ani svěcená voda, tím míň nějaký nápady s práškama, co ke všemu ještě ničí zdraví (pokud tomu někdo fakt uvěří a nějaké zázračné tabletky bere).

Drastické řešení je !okamžitě! vyházet z ledničky a spíže všechno sladké a tučné, aby tě to nepokoušelo, a nahradit to ovocem, zeleninou, kvalitním pečivem a dalšími výrobky. Nemusíš stále jíst, to jsou s prominutím jen kecy. Nehledej výmluvy, proč to nejde a tak dále, a začni na sobě makat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nejsou
Datum: 21.10.15 10:24

Nejsou,

já jsem taky líná, ale chůze není horor a navíc stejně by se neměla překročit určitá tepová frekvence ohledně hubnutí, takže se zase tak moc nenadřeš při pohybu.

Jídlo a žravost je věc druhá, to chce radikální změnu skladby jídelníčku a času stravování , množství a taky kousání))nedávat do hřtánu ))další sousto, když ještě nemám spolknuto, nejíst ve spěchu...

Další bod - podpora , třeba dalšího co řeší stejný problém.

A taky nelézt poořád na váhu, vše se odehrává nejdříve v hlavě. A nakonec každý jsme nějaký, někdo plnoštíhlější, někdo hubenější, takže nejít do dalšího extrému, stylem daří se shodit kila a fanaticky překlenu misku vah a příště budu psát, nemůžu přibrat. Vědet taky kdy to zastavit!


doplněno 21.10.15 10:58:

Doporučuji taky mudr, jste mladá, ale i tak odběry na cukrovku si nechat udělat a taky Vás může nasměrovat, třeba na výživového poradce, ale pracujícím pod zdravotníctvím, nikoliv mimo tento sektor.

Vyhnout se potavinám jako kukuřičné lupínky a podobně, co se tváří jako ještě pořád zdravá strava..vyhnout se můsli tyčinkám, ty přenechte vrcholovějším sportovcům na doplnění energie. Vy , jsetli máte cukr v pohodě se vyhněte umělým sladidlům a na bažení po sladkém zkuste lžičku pravého medu s jablkem.

Pití nepít hodně studené, ale vlažné na nastarování metabolismu, třeba i ráno si dát sklenku vlažného čaje s celým sitronem.

Citron, ačkoliv se nezdá , odkyseluje tělo a télo překyselené zase nesprávně funguje, nabírá a podobně.

Zda máte překyselené tělo zjistíte jednoduše i doma pomocí lehce dostupných lakmusových papírku na test moči. Překyselené tělo nefunguje zdravě, oteklost, nabírání a podobně.

Na překyselení funguje i ananas.


doplněno 21.10.15 11:00:

Při doplnění textu, mi nešla udělat oprava, takže citronem, ne sitronem a podobně. Vždycky to rychle napíšu a pak dělám korekci , ale nepustilo mě to. Tak snad to přelouskáte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.10.15 06:54
avatar
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.10.15 09:00
avatar

babi, to je velmi výstižné *palec*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.