Doplňky k šatům

Od: Datum: 15.10.15 17:34 odpovědí: 5 změna: 15.10.15 22:36

Ahoj,

potřebovala bych pomoct s výběrem doplňků k těmto šatům na můj maturitní ples. Fotky jsou z internetu a šaty přišly samozřejmě bez doplňků. Říkala jsem si, že by se k tomu hodilo něco stříbrného. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.15 17:44

Mně ty šaty připadají natolik výrazné, že v doplňcích bych se už mírnila. Je tam červená, je tam černá... asi bych zůstala u té černé. Ty stříbrné jste myslela náušnice a tak podobně?

doplněno 15.10.15 17:59:

Jak jsem psala, jsem spíše zastánce minimalismu, zvláště u té výrazné barvy šatů. Já bych si už velice nic na sebe nebrala.

Ohodnoceno: 1x

Od: chica7
Datum: 15.10.15 17:49

Řetízek, náušnice, náramek.. samozřejmě ne všechno najednou. Hledám něco, co by se k tomu hodilo.

Datum: 15.10.15 21:59

...co něco takového? http://www.zbozi.cz/vyrobek/s…delnik-storm-imperial-black/a (samozřejmě z bižuterky a to není dražší jak šaty)nebo jen černou perlu na stříbrném řetízku,či nějaký jiný černý přívěsek.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.10.15 22:10

Černé korále a náušnice ve stejném stylu (třeba takové ty velké pecky), šaty jsou samy o sobě hodně výrazné.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.10.15 22:36

K červené barvě se spíš hodí zlato. Stříbro ladí s modrou barvou. Já bych se obešla beze všeho,i ta manekýnka není ničím ověšená a sluší jí to.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.