Užitečné bylinky - pročištění ledvin, jater

Od: Datum: 10.10.15 16:11 odpovědí: 8 změna: 11.10.15 20:51

Zdravím, rozhodl jsem se, že bych rád začal užívat bylinky. Mohli by jste mi sem napsat vaše zkušenosti,rady, tipy, na některé užitečné byliny, které jste třeba užívali, nebo o kterých víte, že mají pozitivní účinky pro lidský organismus? Rád bych používal nějaké, zejména na pročištění těla,hlavně ledvin, popř. jater apod... S tímto odvětvím medicíny nemám žádné zkušenosti, proto bych si rád nechal poradit od vás :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 10.10.15 17:17

Na játra je nejlepší bylinka Ostropestřec mariánský.Na ledviny Zlatobýl obecný.

Ovšem,málokdo z nás ví,že pro tyto orgány je vlastně absolutně nejdůležitější duševní hodnoty.Pokud nejsou v harmonii jako takové,není zdraví v pořádku nikdy !

Pozorně poslouchejte Mudr.Jonáše.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.10.15 17:25

Díky, velmi zajímavé video. Nejvíce mě zajualo jak pan Jonáš popisuje vliv ledvin na rúzné části těla, zejména vliv na klouby :O nebo vlasy.

Od: wamp®
Datum: 10.10.15 17:33

Není zač.Rádo se stalo.Hodně tohoto moudrého pána poslouchám ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: mate59
Datum: 10.10.15 17:17

Na játra ostropestrec marijánský,pampelišku,rebríček, trezalku,puškvorec koren,

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.10.15 17:22

Děkuji, určitě nějakou bylinku z výšše uvedených zakoupím v bylinné lékárně :)

Datum: 10.10.15 19:07

Když zajdete do nějaké bylinné lékárny, prodavačka jsou odbornicemi a namíchají vám čaj ve správném poměru a také poradí, jak dlouho louhovat. Jen si musíte říci, k čemu ten čaj potřebujete. *hej*

Datum: 11.10.15 20:41

Ano, to mám přesně v plánu zítra udělat, dám pak sem vědět co všechno jsem si pořídil :)

Datum: 11.10.15 20:51

Proč si chcete škodit?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.