Na co se ješte zeptat na pohovoru

Od: Datum: 07.10.15 20:48 odpovědí: 7 změna: 08.10.15 19:48

Dobrý den,chodím ted na pohovory,ale zeptám se vždy tak na plat,smeny, co se mám ptát dál? je mi 20,tak moc zkušeností nemám...zítra jdu na benzinku,na cose ješte krom toho zeptat? Já fakt nevim,ale aby bylo videt že mám fakt zájem ,tak co ješte nadhodit? Děkuju moc za otázky:))


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.10.15 20:53
avatar
Na kolektiv se kterým se budete střídat. Nebo budete 2 na jedné směně? Kariérní růst asi nehrozí, tak na ten se nemá smysl ptát.
Většinou je dobrý znát historii firmy, např jak dlouho tam ta benzinka je, popř kdo ji vlastnil před tím. Tím oslnit můžete. To nastuduje opravdu jen někdo, kdo o tu práci stojí.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.15 20:55
avatar

A co by Vás na té práci zajímalo?

Mě by zajímalo, jak to bude se zaučením a jestli tam budu pak sama. Z čehož vyplývá, jestli mi nehrozí nebezpečí v pozdních hodinách. Co když bude v kase chybět něco? Jak to bude s přepočítáváním kasy, pokud tam budu sama? Co když budu potřebovat na toaletu?

Ptejte se, abyste se něco dozvěděla, ne abyste projevila zájem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: romces
Datum: 07.10.15 21:13

já se ptala kolik nás bude na smene a i kde se budu popřípade školit...pani me pozvaa zítra at to jdu omrnoout at vim do čeho bych šla...na tři hodiny... a pak mi řekla kdyby ch se chtela na neco zeptat,tak tam bude co by me zajímalo...dneska me práve nic nenapadlo,tak bych to chtela zítra naprravit.

Od: uska®
Datum: 07.10.15 20:56

Já bych se ptala ještě na kolegy, zda jsou v pohodě, jak probíhá střídání směn, jak je to s hmotnou odpovědností, kdy a jak se dělají inventůry. Zda doplňování nádrží je pravidelných intervalech a nebo musím minimum zásob někomu hlásit. Jak se objednává doplňkové zboží, kdo obsluhuje (doplňuje )automat na kávu atd. Upozorňuji, že jsem na benzince nikdy nedělala a možná bych se ptala na ptákoviny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.15 20:59

Určitě se zeptat na počet odpracovaných hodin za měsíc?, kdy nebo po jaké době dostaneš smlouvu na neurčito?, taky jak se to bude řešit či řeší, když jiný zaměstnanec onemocní nebo vybírá dovolenou? jak o svátcích ( vánoce či velikonoce) a většina bude mít rýmu...A HLAVNĚ PTEJ SE TOHO, KDO TAM PRACOVAL PŘED TEBOU a pak toho, který tam pracuje - pak budeš mít zhruba jasno !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.15 21:09
avatar

Zeptejte se na pozici o kterou se ucházíte, co vše práce obnáší , jaké budou Vaše úkoly a povinnosti. Nebojte se zeptat i na kolektiv a kolegy s kterými budete pracovat. A kdo bude Váš přímý nadřízený. Podrobněji je to popsáno třeba zde:

http://www.prace.cz/poradna/a…na-co-se-zeptat-pri-pohovoru/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fhjfjzstzu
Datum: 08.10.15 19:48

Rozložení směn, jestli tam jsou přesčasy a jestli jsou placené, jak je to s dovolenou (budete si moct v létě vzít 14 dní v kuse? když si vezme 14 dní kolegyně, nebudete tam od rána do noci sama?), polední pauza - budete mít možnost jít se v klidu najíst, nebo budete žvejkat nezdravou bagetu pod stolem a schovávat ji před zákazníky, jaký je kolektiv, jestli budete mít hmotnou zodpovědnost a jak to bude s případným mankem, jestli se dá jasně určit, kdo ho způsobil, nebo budete hradit cizí chyby, jestli jsou prémie, jestli můžete počítat s růstem platu... no je toho hodně, co je dobré vědět, ale stejně na ně tohle všechno nemůžete na pohovoru vybalit.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.