Karnevalový kostým-papoušek

Od: Datum: 04.10.15 16:48 odpovědí: 4 změna: 05.10.15 12:32

Maminky, babičky a možná i tatínkové a dědečci, prosím o pomoc. Vnučka chce jít na karneval za papouška Ara. Husí peří (velké) už mám nachystané. Poradíte čím barvit (na více barev) a hlavně jak upevnit na tričko? Přišít by bylo nejlépe, bude to oblékat v MŠ ale netuším jak šít peří na tričko. Kostými co prodávají se nám nelíbí a hlavně nemají peří na kterém vnučka trvá. Ještě mě napadlo boa s peří ale to je dost drahé. Koupím škrabošku a na tu bude snadné peříčka nalepit ale jak dál? Pokud máte nějaký nápad, poraďte, děkuji L.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: gita65
Datum: 04.10.15 20:48

U známé jsem viděla,jak její dcera barvila husí,slepičí peří foukacím fixem.Prodávají je běžně.Pak je jemně,lehce pročísla jemným kartáčkem na šaty.Dělala pro děvčátka sukénky a tílka do tanečního kroužku.Lepila je lepidlem na textil.U sekénky je lepila odspodu a peří se překrývalo a u pasu je přišila do saténové stužky.U tílka začínala u výstřihu a postupovala také tak,jak u sukénky,aby se brka překrývala.Během mé návštěvy asi dvouhodinové polepila takto 4 sukénky.Vypadalo to moc pěkně.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 05.10.15 12:04

Děkuji moc, napadla mě barva na textil ale koupím ty foukací fixky a lepidlo na textil. Jednou se z toho dítěte zblázním, každý den má jiný nápad, tolik krásných kostýmů princezen a ona trvá na papouškovi, loni byla za pavouka, to byl také zážitek, vymyslet kostým.

Datum: 05.10.15 12:21
Lidus zkuste krepak.Krepovym papirem muzete barvit i vlasy.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.10.15 12:32

A umyju to dítě z toho krepáku? Tu mladší máme i na obličeji pomalovanou fixama a drží ty malůvky už 2 týdny.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.