Negativní těh. test a přesto těhotná?

Od: Datum: 02.10.15 10:49 odpovědí: 10 změna: 11.11.15 18:59

Ahoj, budou to asi 2 měsíce, kdy mi začal mléčný výtok z jednoho prsu. Bulku jsem si nenahmatala, těhotenský test byl negativní, tak jsem to neřešila, MS se dostavila normálně. Výtok pokračoval, udělala jsem si tedy před další MS test, opět negativní. Další MS se dostavila normálně. Nyní jsem se to rozhodla řešit a gynekolog řekl, že jsem nejspíš těhotná (dole mě zatím nekontroloval) a odebral mi krev. Na výsledek čekám. Přesto jsem si udělala dnes ráno další těhotenský test a opět jasně negativní. Je možné, že bych byla přesto těhotná? Kdyby to bylo čerstvé těhotenství, tak neřeknu, ale výtok z prsou mám už cca 2 měsíce, to už by něco test snad ukázal ne? Stalo se vám něco podobného?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.10.15 10:53

Otěhotnění nemusí navodit mléko v prsou. Prsa se většinou zvětší, ztuhnou, ale neteče z nich nic. Mléko, mlezivo, se spouští až s porodem. Alespoň u prvničky tomu tak je. ;) Nepanikař, vyčkej výsledků z testů.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.10.15 11:02

Díky, uff. To je přesně ten výraz - panika. Na jaře jsem po žilních komplikacích po operaci vysadila po sto letech antikoncepci a teď tohle...

Od: pb®
Datum: 02.10.15 12:35

Spíš to bude nějaká hormonální nerovnováha. Mlezivo bych očekávala až několik týdnů před porodem. Alespoň tak jsem to měla já i moje sestra, celkem 3 těhotesví. Mléčná žláza není až do těhotenství pořádně vyvinutá, vyvýjí se právě až v těhotensví, proto také ženy, které těhotné nikdy nebyly, mají větší riziko rakoviny. Zůstává jim v prsu původní tkáň, v které je nádor těžší odhalit. Gynekologovi se divím, že neudělal alespoň ultrazvuk. Těhotenským testům věřím, zvlášť pokud jsou opakované. Mě se ukázaly // hned první den vynechání menstruace.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.10.15 12:47

Výsledky testů mají být příští týden hotové, tak chce asi počkat na potvrzení či vyloučení těhotenství a pak teprve řešit zbytek.Také doufám v tu nerovnováhu i když nevím, co by to pro mě znamenalo. Díky, zase jsem o něco klidnější...

Datum: 04.10.15 02:19
Problémy se mají řešit až nastanou. Do té doby nemá smysl si tím zabývat. Na druhou stranu - moje tchýně se o svém těhotenství dozvěděla až ve 3. měsíci. Neměla žádné příznaky a menstruace probíhala normálně. Občas se to tak stane.

Datum: 02.11.15 10:34

Neívm, zda se sem můj dotaz úplně hodí. Snažíme se s manželem otěhotnět už docela dlouhou dobu a pořád nám to nejde :( Na netu jsme našli spoustu dobrých doporučení na kliniku reprogenesis, už jste o nich některá slyšela? Nebo nemáte ve svém okolí maminku která by u nich absolvovala léčbu?... Děkuji mnohokrát

Od: krasula
Datum: 05.11.15 17:28

Otázku zadejte sólo. Takhle se ztrácí u jiného tématu.

Datum: 05.11.15 17:48

Jak dlouho se snažíte otěhotnět?

Datum: 06.11.15 07:01

Rendy, jak to dopadlo? Napište! *hej*

doplněno 12.11.15 08:13:

Rendy, držím palec a přeji hodně štěstí. ;)

Datum: 11.11.15 18:59

Přišly výsledky krve a prolaktin stejně jako HCG byly v normě. Poslal mě tedy do mamologické poradny, kde mi udělali sono prsou a příslušných uzlin a odebrali vzorek výtoku na cytologii. Vše s negativním výsledkem. Takže výsledek žádný, nedráždit, moc nemasírovat a kdyby se barva výtoku z prsou změnila, nebo se to zhoršilo mám přijít znovu ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.