Puberta a krása

Od: Datum: 15.09.15 18:10 odpovědí: 4 změna: 16.09.15 16:05

Ahoj je mi 14, mám strašnou pleť a jsem celkem hezká, ale ne zas tak moc :D Myslíte, že až mi skončí puberta, třeba v 16-17 letech, že budu mít hezčí pleť a budu celá hezčí? :/ Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.09.15 18:16

no jasne

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.09.15 19:49

To fakt nejde odhadnout, někdo bojuje se špatnou pletí i celý život. Záleží nejen na hormonech, ale i na životním stylu, stravě...

Ohodnoceno: 2x

Od: krasula
Datum: 16.09.15 02:25

Hormonální změny dělají své, ale hodně ovlivníš omezením některých potravin jako: zákusky, čokoláda, bílé pečivo, sladké limonády,uzeniny, majonéza,chipsy, plísňové sýry, tavené sýry ..Naopak jez více zeleniny syrové i vařené, ořechů, cereálií , ovoce, kefír. Na akné E-vitamin na lačno, B-komplex, Zn a A vit po 1 denně. Na obličej si nesahat. A chodit na čerstvý vzduch a víc pít. Vyhýbat se prašnému a zakouřenému prostředí. Existují pleťové masky či vody speciálně na takovou pleť.Poradí v lékárně nebo v drogerii.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.09.15 16:05

Když se ti bude líbit na světě, budeš milá, usměvavá, upravená, budeš hezká. Určitě ano! I dnes i potom. *hej*

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.